Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uszyk90: Gdyby tak niebyło to Amerykanie tak radośnie by sobie nie hasali i dostarczali wszystkiego, wywiad dobrze wie, że rosja w silosach ma zaschnięte pająki
  • Odpowiedz
@uszyk90: szczerze? nie zdziwiłoby mnie to jakoś bardzo. Jak dotychczas dosłownie wszystko miało być top, a było do d--y. T-14 Atrapa, legendarne 30km kolumny sprzętu z początków wojny, elitarne jednostki złożone z jakichś sebków, czołgi rozkradzione z całej elektroniki, drewniane pancerze przeciwko natowskiej broni, flota czarnomorska, most krymski, rozwalane całe lotniska z kilkunastoma samolotami, teraz zajęte 1000km2 przez Ukraińców, itp. itd.
rojberwlaczkach - @uszyk90: szczerze? nie zdziwiłoby mnie to jakoś bardzo. Jak dotych...

źródło: 581a422f2e68e6fd05d5c1fa7e2ba5c6

Pobierz
  • Odpowiedz
Wisienka na torcie tego konfliktu byłoby jakby się okazało, że kacapy w wyniku zaniedbań i braku serwisowania p--------i swoją bron atomowa xD


@uszyk90: mam hipotezę, że to też ich powstrzymuje od straszenia atomem, zwłaszcza, że wchodząc w Kursk Ukraina powiedziała "sprawdzam"

Pełno ich sprzętu jest zaniedbanego ze wzgledu na ruską bylejakość oraz na kryzys ZSRR i po jego upadku a o ładunki atomowe/jądrowe i rakiety trzeba dbać. Gdyby wystrzelili w kierunku Ukrainy jedną rakietę to mamy
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@KakaowyTaboret jeśli użyliby broni atomowej na dużą skalę to za miesiąc w Moskwie siedzi pól świata z chińczykami i hindusami na czele. Oni już powiedzieli putinowi, żeby tego nie robił.
  • Odpowiedz
@uszyk90:
Nawet jeśli założyć że dwa lata temu była niesprawna to teraz po czystkach w armii i różnego rodzaju audytach raczej ją już doprowadzili do porządku, więc to jest jakieś totalne myślenie życzeniowe
  • Odpowiedz