Wpis z mikrobloga

I co mamy nie narzekać jak nas ruchają bo tak jest i mamy stulić mordę?


@Herubin: to narzekaj, nie bronie. Ja po prostu staram się nie denerwować sprawami, na które nie mam wpływu.
  • Odpowiedz
@Noelski

Idz zdobądź medal, proawdz zycie sportowaca prze kilka lat pelne wyrzeczeń i katorzniczych treningów. Nie wiesz o czym piszesz ale klepiejsz te bzdury.

Medalista poświęca zycie dla sportu. To nie jest praca od 8 do 15 klaunie.
  • Odpowiedz
Srebrny medalista jest lepiej ustawiony od 95% Polaków, którzy pracowali przez 40 lat, aby przejść na emeryturę.


@Noelski: nie wiem jak ci to powiedzieć ale to kwintesencja kapitalizmu
  • Odpowiedz
@Noelski: w sumie to podobno 850k mieszkań czeka na sprzedaż (nie siedzę w temacie więc mogę się mylić nawet o zero) - więc te 3.. w sumie różnicy nie zrobią xD
  • Odpowiedz
Srebrny medalista jest lepiej ustawiony od 95% Polaków, którzy pracowali przez 40 lat, aby przejść na emeryturę.


@Noelski: srebrny medalista jest też 2 najlepszym człowiekiem w danej dyscyplinie na największej imprezie sportowej na świecie. To nie jest tak, że dostał medal w loterii () Czemu polak, który nic nie osiągnął i pracował przez 40 lat miałby być lepiej ustawiony od niego?

  • Odpowiedz
Srebrny medalista jest lepiej ustawiony od 95% Polaków


@Sabarolus: 95% (a nawet śmiem twierdzić 99,99%) nie jest też w stanie zdobyć srebra olimpijskiego. Jeśli twierdzisz inaczej to nikt przecież nie broni startować ¯\(ツ)/¯ To takie samo beczenie jak ci od od "nauczyciele majom za dobrze!" no skoro tak to przecież można skończyć 3-letnie studia pierwszego stopnia i już się dostać do szkoły do pracy bo praktycznie wszędzie ich brakuje. Ale
  • Odpowiedz