Wpis z mikrobloga

#famemma ale trzeba byc #przegryw zeby jarac sie patologia i freakfightami jeszcze jakies dzieciaki to rozumiem ale tutaj siedza dorosle chlopy po 30+ pare lat i dla nich to jest ekscytujace jak jakis boxdelek albo natanek napisze na twitterku wiadomosc to taki przegryw siedzi caly dzien i czeka tylko zeby to skomentowac i jak go to bardzo smieszy nie ktore konta tutaj sa aktywne caly dzien i wrzucaja podobne wpisy co pare godzin tutaj jest moje pytanie skad wy macie na to czas w zyciu i jak bardzo wasze zycie musibyc smutne ze jedyna wasza rozrywka w zyciu to wyzywanie kogos caly dzien leczycie tym swoje marne kompleksy czy was to podnieca? tak wiem zaraz zleci sie cala grozna armia elity internetowej 30 piwniczakow i kaza mi usunac konto albo mnie zwyzywaja stare znalem bardzo mnie to rusza i mega sie boje :)))
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dupniselolkaczlowieku: tak to mozgu mozna sie p-------c do wszystkiego czy konsumowania piwa, podrozy, ogladania kabaretow i stand upow. Daja rozrywke to sie ich obserwuje i tyle, ty pewnie cale dnie siedzisz czytasz ksiązki i analizujesz przez wiekszosc czasu gielde aby ci akcje nie jebly cnie
  • Odpowiedz
@dupniselolkaczlowieku: masz racje jestes zjebem, jeszcze niedawno pisales:

dupniselolkaczlowieku
08.06.2024, 16:18:01
+
#famemma #cloutmma ma ktos poratowac restreamem do cloutu? nie bede ukrywal jestem typowym polakiem cebulakiem co zarabia najnizsza krajowa i szkoda mi wydac 50zloty na ppv wole kupic sobie za to jakiegos dobrego kebsa
  • Odpowiedz