Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam, gdzie w internecie są kobiety i co tam robią? Zawsze jak czytam o ciekawostkach naukowych, raportach z wojny, technikaliach, jakichś pasjach większych i mniejszych, jakimś sprzęcie, pozytywnie zakręconych ludziach, informacjach ze świata, polityce, sporcie, filozofii, religii, historii, nawożeniu drzewek czy choćby tresowaniu psa to 90-95% komentujących to faceci. Babki ogółem mniej korzystają z internetów czy po prostu w większości nie interesują się niczym?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #kiciochpyta #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brh4life: udają mężczyzn xD na hejto jak okazało się że nie ma takiej jazdy po różowych jak na wykopie to się poujawniały. Okazały się aktywni użytkownikami
  • Odpowiedz
@brh4life: przesadzasz... poszukaj sobie np. listy 100 najbogatszych Amerykanek. Bardzo fajna lista, tylko jedna z nich zdobyła fortunę własnym biznesem, 99 dostała spadek albo odebrała majątek mężowi przy rozwodzie.
  • Odpowiedz
@wellfcuk: też rzadko coś komentuję. Z drugiej strony jak zdarzy mi się skomentować coś bardziej specjalistycznego niż wątek na głównej, to często z mnie z automatu biorą za faceta nawet, jak używam żeńskich zaimków. Podobnie w grze. Jak gram w jakimś klanie, to się wszyscy uczą, że jestem kobietą, ale na czacie w grze każdy jest z góry mężczyzną, również ja pisząca z żeńskimi zaimkami xD
  • Odpowiedz
@brh4life: wchodzisz w "męski" internet i dziwisz się ze są tam sami mężczyźni. szok.

kobiet jest dużo, ale większość siedzi na social mediach, piszą ze znajomymi albo piszą komentarze pod rolkami, udzielają się na związkowych grupkach na FB, grają w jakieś genshin impacty albo inne valoranty, niektóre siedzą na discordach ze spermiarzami, albo przeglądają yt czy netflixy. jakieś grażynki pewnie siedzą jeszcze na kobiecych forach typu kafeteria czy vinted.

poza
  • Odpowiedz
  • 0
@AlienFromWenus:

przecież to idealnie podkreśla was inceli, jedyną waszą pasją są tzipy Polek, która komu dała a komu nie i kutangi murzynów xDDD


Nie wiem jakim cudem połączyłaś moje pytanie o to czy kobiety po prostu mniej korzystają z internetu, czy mają mniej zainteresowań - z damskimi genitaliami ale może jednak w Twoim wypadku ta pierwsza opcja byłaby korzystna
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam, gdzie w internecie są kobiety i co tam robią?


@brh4life: Udają, że się znają na modzie na przykład i makijażu. Siedzą na instagramie, gadają jakieś psychologiczne głupoty bez pokrycia
  • Odpowiedz