Wpis z mikrobloga

  • 44
@kontophone Jasne ale to się widzi w amerykańskich filmach od 30 lat i jakoś wcześniej tego nie było a teraz wszędzie w tym roku nagle jakaś moda, myślałem że pewnie znowu jakiś trend z tik toka
  • Odpowiedz
@kontophone: no niby słabe, ale zgłaszają do sanepidu a nie do US. Jakbym zobaczył, że dzieciak najpierw drapie się w gaciach, albo z nudów grzebie w ziemi, a potem kroi cytryny, to sam bym dzwonił :P
  • Odpowiedz
  • 26
@kontophone: u mnie sprzedają bransoletki i to jest ok

Lemoniady bym nie kupił, każdy kto widział dzieci jak się zachowują, szczególnie jak rodzic nie stoi obok, wie, że higieny unikają
  • Odpowiedz
@kontophone no i prawidłowo. Rozumiem że badania sanepidu zrobione, książeczka zdrowia podbita, kasą fiskalna jest, miejsce opłacone i co najważniejsze są na działalności żeby opłacić ZUS.
Jak nie to karać i dobrze.

Coś czuję że te dzieci to tylko przykrywka, na moim zadupiu stoją dzieciaki pod supermarketem w niedzielę i przy wyjściu z kościoła. Sorry ale to sprzedają dzieciaki które mają 7 lat. Nie mówię że są wykorzystywane ale ktoś sobie
  • Odpowiedz
@kontophone widziałem ostatnio dzieciaki sprzedające lemoniadę za 7zl duża, takie to sam chętnie bym p------ł razem z ich rodzicami ( ͡° ͜ʖ ͡°) a takie z lemoniadą za 1zl lub 2zl szanuje i nawet sam z siebie dam 5
  • Odpowiedz
@kontophone mam mieszane uczucia - z jednej strony zgłaszanie dzieciaków, co zarobią z 10-15zł dziennie to s-----------o, z drugiej - kupiłam taką lemoniadę i na dnie kubeczka pływał piach xD nie dopiłam, nie chcę wiedzieć, jak ona była robiona, więcej lemoniady od dzieci nie kupię, ale jak ktoś chce ryzykować sraczką lub złapaniem jakiejś bakterii, to droga wolna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dr_papieros: tak, tak, największą cnotą nie kapować. tylko frajerzy kablują. dziwne, że wsród ludzi jest wciąż silnie zakorzeniony więzienny styl myślenia. jeśli ktoś kapuje, żeby drugiej osobie uprzykrzyć życie, to ma problem z banią, ale jeżeli informuje służby, żeby rozwiązały problem, to jest zwyczajnie odpowiedzialnym obywatelem
  • Odpowiedz