Wpis z mikrobloga

@michelney: @151346136
Ale ten gość maniek ma w sobie jadu i kwasu. Widocznie typo tylko w internecie może go wylewać, bo gdyby zrobił tak w rzeczywistości to chodziłby ciągle z siną twarzą.

@maniek74 Już, już spokojnie, wszystko jest dobrze. A a a a kotki dwa. Smoczek wypadł, trzeba possać i nerwy się ukoją.
  • Odpowiedz
@obserwator_swiata zwyczajnie z cyfrakiem nie da się grzecznie, a ze znów się odpala i nagani na shorty, to warto czasem przypomnieć nowym użytkownikom z kim maja doczynienia, może ktoś się zastanowi dwa razy zanim zagra jego „short the rip” i nie wyzeruje depozytu jak ci który grali pod nowe dołki które obiecywał na tagu przez większość AI hossy
  • Odpowiedz
Ale ten gość maniek ma w sobie jadu i kwasu.


@tom-ek12333: moze pisowcowi stara zwolniki ze spolki miejskiej, albo jego #!$%@? na zbity pysk z przedsiebiorstwa przetwortwa odpadow, gdzie byl zatrudniony po pisowsku?
żałosny czlowiek, sama żółć

współczuje wszystkim co go znają, oby nie miał rodziny. Żyć z taką osobą to tortura
  • Odpowiedz
@151346136 nie kłam, waflu, wiecznie łżesz, wypierasz się tego co pisałeś i manipulujesz, twoje szkodliwe naganianie wykopków na shorty trwa tu już jakieś 2-3 lata, i początkowo pisałem do ciebie normalnym tonem, przykład na screenie później, ale odpowiadałeś zawsze tylko bluzgami i jakimiś manipulacjami, tak jak teraz, zmieniając temat i sugerując, ze jestem jakimś pisowcem lol, kiedy jak ktos jest dłużej na tagu, to dobrze wie, ze #!$%@? pis, tak jak
maniek74 - @151346136 nie kłam, waflu, wiecznie łżesz, wypierasz się tego co pisałeś ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz