Wpis z mikrobloga

10cm Block pull - 380KG. No i jestem zadowolony :)
W przeszłości u mnie, wynik w tym wariancie był równy wynikowi w zwykłym ciągu z ziemi.

Smukły chłopak się ze mnie zrobił... jeżeli można tak określić kogoś o wadze ~180 kilogramów.

Miało być z umiarem i było, do tego więcej niż myślałem poszło. Liczyłem dzisiaj na 360-370kg. Szło elegancko więc zrobiłem 380kg... a po tym miałem nawet myśl czy by nie zrobić ataku od razu na 400kg.
Rozum jednak wygrał, no nie ma co przesadzać, a przy 400kg szansa na spalenie była, a to byłby duży błąd, wpływający źle na następne tygodnie. Dlatego zostałem przy gładkim 380kg.

To jest ciekawy wariant, bo teoretycznie ROM jest mniejszy, więc powinno być łatwiej. No ale nie w moim przypadku. Taka pozycja sztangi przy moich dźwigniach mocno ogranicza leg drive, czyli pozbawia mnie mojego najmocniejszego elementu w ciągu, czyli startu. Widać też że ten start jest przez to powolny i sztanga wolniej się odkleja a dopiero potem trochę przyspiesza.

Następne ćwiczenie Stagger stance RDL 175kg 4x8 , jak dla mnie wymagające ćwiczenie które mnie nieźle spompowało. Z tego typu ćwiczeniami cały czas jestem ostrożny i nie szarżuje z ciężarem, po prostu robię solidne powtórzenia, z pełną kontrolą i dbaniem o utrzymanie pozycji. Nie ma co się szarpać na tym etapie.

Jak zwykle też Reverse hypers dowaliłem do 240kg 5x15, no i zmasakrowało mi to cały posterior chain a szczególnie dupsko.

I brzuch do tego, DB side bends 3x20 oraz 4x15 Band AB.

Cały trening

10cm block pull 380kg x 1
Stagger stance RDL 175kg 4x8
Reverse hypers 240kg 5x15
DB side bend 60kg 3x20
Band AB 4x15

#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #strongaf #pokazforme
IntruderXXL - 10cm Block pull - 380KG. No i jestem zadowolony :) 
W przeszłości u mni...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
a takie wyniki byłyby niemożliwe bez buzdyganka.


@Kochanie_daj_monsterka: Jako prawdziwy NATURAL zrobiłem Przysiad - 365kg Wyciskanie - 222,5kg Martwy Ciąg - 340kg Overhead Press 150kg x 1

Tyle było bez żadnego wspomagania :) A teraz to już inna bajka
  • Odpowiedz