Wpis z mikrobloga

Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki fizyczne
Wygraj złoto bo po prostu jesteś lepsza w tym co robisz
Przychodzi polaczek i zaczyna płakać na lewactwo i że trzeba to zatrzymać

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#paryz2024 #bekazlewactwa #konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #polityka
emigrujse - Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki ...

źródło: 2024-08-11 12.39.23

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emigrujse: Dawkins tak samo nie wie że to tak naprawdę "lepsza genetycznie kobieta", a nie mężczyzna. Może by mu tak wysłać ostatni odcinek naukowego bełkotu, to by się dokształcił w temacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zajączkowska twierdzi, że osoba bez penisa to faceci? Co to za lewackie #!$%@?...


@PiccoloColo: Twierdzenie, że chromosomy odpowiadają za płeć człowieka jest już lewackie? Lewica skręca w prawo... Nie
BlueTony - @emigrujse:  Dawkins tak samo nie wie że to tak naprawdę "lepsza genetyczn...

źródło: 5q6vx5v1wthd1

Pobierz
  • Odpowiedz
@emigrujse: ty głupi jesteś? Nie ma ŻADNYCH rzetelnych informacji że to naprawdę mutacje genetyczne, bo te chłopy nie chcieli zrobić odpowiednich badań, a jeden się z nich nawet wycofał
  • Odpowiedz
Czekaj, czekaj, czy ty właśnie stwierdziłeś, że faceci mogą zajść w ciążę i urodzić dziecko?

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2190741/


@kurczok: w tym wątku tego nie stwierdziłem wprost, ale zrobiłem to np. tutaj:
https://wykop.pl/link/7511631/j-k-rowling-zabrala-glos-przed-walka-szeremety/komentarz/125852211/ale-czemu-to-jest-w-kontekscie-olimpiady-przeciez-tam-nie-walczy-zaden-trans-no-chyba-ze-cos-sie-zmienilo-i-jednak-osoba-z-pochwa-od-urodzenia-to-juz-#125891755

Mężczyźni dotknięci zespołem Swyera są bezpłodni bo nie wytwarzają gonad, więc nie mogą mieć dzieci, ale mogą zajść w ciąże dzięki in vitro i ją donosić.
  • Odpowiedz
@BlueTony

Mężczyźni dotknięci zespołem Swyera są bezpłodni bo nie wytwarzają gonad,


Czego nie zrozumiałeś w "experienced two unassisted pregnancies" z zalinkowanego artykułu?
  • Odpowiedz
Czego nie zrozumiałeś w "experienced two unassisted pregnancies" z zalinkowanego artykułu?


@kurczok: nawet nie klikałem w ten link, bo nie widziałem potrzeby.
Czegoś nie zrozumiałeś z tego co napisałem?
  • Odpowiedz
@BlueTony:

nawet nie klikałem w ten link, bo nie widziałem potrzeby.

Tak przypuszczałem XD

Pewnie dlatego, że jesteś mądrzejszy od autorów artykułu piszących o "46 XY female"
  • Odpowiedz