Wpis z mikrobloga

Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki fizyczne
Wygraj złoto bo po prostu jesteś lepsza w tym co robisz
Przychodzi polaczek i zaczyna płakać na lewactwo i że trzeba to zatrzymać

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#paryz2024 #bekazlewactwa #konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #polityka
emigrujse - Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki ...

źródło: 2024-08-11 12.39.23

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tyle by było w temacie twojej ścisłej definicji płci na podstawie chromosomów


@kurczok: jest nadal ścisła, to że istnieje jakiś wyjątkowy przypadek, w którym jednoznacznie nie można zdefiniować płci nie świadczy o tym, że definicja nie jest ścisłą. Po prostu masz mężczyznę, kobietę i rzadki niejednoznaczny przypadek gdzie ktoś jest chimerą i wykazuje genetycznie oba warianty.

A ja ci napisałem, że nie ma takiej
  • Odpowiedz
@malinq: ale to wy powielacie gówno wpisy które nie są prawdziwe. Ja wiem co cztyałem, ze ty nie potrafisz sobie znaleźć rzetalnych informaracji tyko wierzysz pierwszmu lepszemu #!$%@? to już nie moja wina, ale za to pokazuje twój nikły iloraz inteligencji
  • Odpowiedz
Co robili twoi starzy, kiedy trzeba było Cię wychować i nauczyć jakichś podstaw funkcjonowania w społeczeństwie?


@malinq: wiem że jesteś pełen kompleksów i wewnętrznych sprzeczności, ale naprawdę, nie musisz się wyżywać na ludziach w internecie, to nie rozwiążę twoich problemów. Udaj sie na psychoterapię. Wierzę w ciebie. Wierzę, że jeszcze jest dla ciebie szansa.
  • Odpowiedz
ale to wy powielacie gówno wpisy które nie są prawdziwe. Ja wiem co cztyałem, ze ty nie potrafisz sobie znaleźć rzetalnych informaracji tyko wierzysz pierwszmu lepszemu #!$%@? to już nie moja wina, ale za to pokazuje twój nikły iloraz inteligencji


@ZanZani: no to teraz udowodnij swoje #!$%@? i wskaż mój wpis który nie jest prawdziwy kłamczuszku

@malinq: wiem że jesteś pełen kompleksów i wewnętrznych sprzeczności, ale naprawdę, nie
  • Odpowiedz
@malinq: Zabolała prawda, nieprawdaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic więcej się po tobie nie spodziewałem niż kłamstw i projekcji #!$%@? na kogoś innego
  • Odpowiedz
Nie jest. Bo nie obejmuje przypadków brzegowych. Kropka


@kurczok: obejmuje, kobieta, mężczyzna i przypadki pośrednie. Kto powiedział, że definicja płci musi jednoznacznie przyporządkowywać kogoś do konkretnej płci? Wiesz, że ludzie generalnie stosują coś takiego jak pojęcie interpłciowości? Również profesor, którego definicje stosujesz. Interpłciowe (łac. inter „między”, sexualis „płciowy”).

A ja ci wyjaśniam, że chimera to nie płeć i twoja definicja nie obejmuje takich przypadków, ergo - jest
  • Odpowiedz
Ty:

5. narzucający surowe rygory i niedopuszczający wyjątków


@kurczok: Może cię zaskoczę, ale słowa mają różne znaczenia.
1. dokładny, precyzyjny;
«o sposobie myślenia lub wypowiadania się: logiczny
  • Odpowiedz
@BlueTony:

kobieta może zapłodnić kobiet

no nie XD pierwszorzędne cechy płciowe, pamiętasz ?

Bardzo mnie bawi, że od trzech dni próbujesz udowadniać, że lewica ma rację, płeć to jednak spektrum, a facet może zajść w ciąże. Maja Staśko byłaby dumna.
  • Odpowiedz
no nie XD pierwszorzędne cechy płciowe, pamiętasz ?


@kurczok: Pamiętam, pamiętam, tylko wyżej spytałem jak sklasyfikujesz osobę z niewrażliwością na androgeny, to mi napisałeś, że jako kobietę.


Bardzo mnie bawi, że od trzech dni próbujesz udowadniać, że lewica ma rację, płeć to jednak spektrum, a facet może zajść w ciąże. Maja Staśko
  • Odpowiedz
@BlueTony:

to mi napisałeś, że jako kobietę.

bo jeśli nie ma jajników/jąder, a ma całą resztę kobiety, to jest kobietą (drugorzędowe cechy płciowe,
  • Odpowiedz
bo jeśli nie ma jajników/jąder, a ma całą resztę kobiety, to jest kobietą (drugorzędowe cechy płciowe, pamiętasz?)


@kurczok: ale wtedy napisałeś, że taka osoba będzie kobietą i tyle, a takie osoby mają jądra, nie mają jajowodów, macicy, czasami pochwy...

Staśko dostała nominację do bzdury
BlueTony - >bo jeśli nie ma jajników/jąder, a ma całą resztę kobiety, to jest kobietą...
  • Odpowiedz