Wpis z mikrobloga

Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki fizyczne
Wygraj złoto bo po prostu jesteś lepsza w tym co robisz
Przychodzi polaczek i zaczyna płakać na lewactwo i że trzeba to zatrzymać

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#paryz2024 #bekazlewactwa #konfederacja #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #polityka
emigrujse - Urudź się lepszą genetycznie kobietą, miałaś fuksa i masz lepsze warunki ...

źródło: 2024-08-11 12.39.23

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak przypuszczałem XD


Pewnie dlatego, że jesteś mądrzejszy od autorów artykułu piszących o "46 XY female"


@kurczok: no i co z tego, że tak pisali? A ty jesteś mądrzejszy od Dawkinsa?
Najwidoczniej mają jakąś inną definicje kobiety, albo kierują się poprawnością polityczną, co w obecnych czasach częste.
Czym dla ciebie jest kobieta? Podaj mi swoją definicje.
  • Odpowiedz
strasznie lewicuje ostatnio ta prawica


@cybulion: a lewica prawicuje, uwielbiając i dopingując biciu kobiet przez mężczyzn. Ale jak za idola ma sie Biedronia...
  • Odpowiedz
@BlueTony:

A ty jesteś mądrzejszy od Dawkinsa?

Nie. Ale on nie rozstrzygał płci zawodników, tylko stwierdził że jeden z nich ma męski genom.

Najwidoczniej mają jakąś inną
  • Odpowiedz
Nie. Ale on nie rozstrzygał płci zawodników, tylko stwierdził że jeden z nich ma męski genom.


@kurczok: Rozstrzygał. Napisał: "genetically male boxers" i podparł to tym "(XY undisputed)". Czego tutaj nie rozumiesz?

Nie wiem, może taką, że ma żeńskie narządy płciowe XD
BlueTony - >Nie. Ale on nie rozstrzygał płci zawodników, tylko stwierdził że jeden z ...
  • Odpowiedz
nie rozstrzygał. Genetically male =/= male. Czego tutaj nie rozumiesz?


@kurczok: Rozstrzygał. Genetyczny mężczyzna, to po prostu mężczyzna. Na podstawie jakiej definicji twierdzisz, że to nie mężczyzna?

No raczej nie
  • Odpowiedz
@BlueTony:

Na podstawie jakiej definicji twierdzisz, że to nie mężczyzna?

Np na tej z pracy "Biology of sex": "we define sex based on gonads and gametes they produce"

Skoro nie chromosomy, to co
  • Odpowiedz
Np na tej z pracy "Biology of sex": "we define sex based on gonads and gametes they produce"


@kurczok: wiesz, że nie każdy organizm to wytwarza? Osoby z zespołem Swyera kim będzie?
  • Odpowiedz
Wiesz, że nie każdy organizm to XY?


@kurczok: wiem, no i co w związku z tym? Jak to się ma do tego, że nie każdy organizm ludzki posiada gonady i nie każdy wytwarza gamety? Jak sklasyfikowałbyś takie osoby? Na podstawie czego?

Kobietą,
  • Odpowiedz
Na podstawie fenotypu, na przykład


@kurczok:Widzę, że zmieniłeś narracje, to teraz już nie na podstawie gonad tylko teraz już fenotypu? xD

Na podstawie
  • Odpowiedz
@BlueTony:

Widzę, że zmieniłeś narracje

Lol, ty serio nie wiesz co to jest fenotyp ? XD

czyli będziesz oceniał arbitralnie na
  • Odpowiedz
Lol, ty serio nie wiesz co to jest fenotyp ? XD


@kurczok: Chyba ty. Wiem co to fenotyp, na podstawie czego stwierdziłeś, że nie wiem? Fenotyp to nie tylko genitalia...

Fenotyp nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
tylko trzeba mieć więcej IQ niż 80 żeby je znaleźć


@ZanZani: ale za to wystarczy 40, żeby zrozumieć, że ciężar dowodu leży na tym który stawia tezę. Nie umiesz obronić swojego #!$%@? dowodem, to #!$%@? głupoty, choćby dowód był pierwszym wynikiem w Google.

Co robili twoi starzy, kiedy trzeba było Cię wychować i nauczyć jakichś podstaw funkcjonowania w społeczeństwie?
  • Odpowiedz