Wpis z mikrobloga

Użytkownik @blokuje_brzydkie_tagi napisał, że tablice rejestracyjne nie zgadzają z samochodami. Po sprawdzeniu okazuję się, że to prawda. Co więcej w przypadku forda, to na filmie występują 2 różne numery rejestracyjne. Opisywałem kilka miesięcy temu jak jeździł na fałszywych blachach K1 Budda i jak widać niczego się nie nauczył.

#budda #famemma #polskiyoutube
10kobla - Użytkownik @blokujebrzydkietagi napisał, że tablice rejestracyjne nie zgadz...

źródło: Screenshot_20240811-095348~2

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Daj linka do tych tiktokow chatgpt przygotuje ładne wiadomości do ubezpieczalni i policji - tworzymy historie !
  • Odpowiedz
@10kobla: na to samo zwróciłem uwagę. Na materiale opublikowanym na kanale Buddy wczoraj tj 10.08.2024, zarówno Porsche GT3 RS jak i Ford Focus RS poruszają się na lewych numerach rejestracyjnych.

O ile Porsche porusza się jedynie po jego prywatnym terenie, tj siedzibie firmy, tak już Focus porusza się po publicznych drogach. A za to jest już paragraf i to nie byle jaki, bo to jest przestępstwo

Art. 306c. [Zabór tablicy rejestracyjnej pojazdu. Używanie cudzej tablicy rejestracyjnej pojazdu]
§ 1. Kto dokonuje zaboru tablicy rejestracyjnej pojazdu mechanicznego, umożliwiającej dopuszczenie tego pojazdu do ruchu na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej, albo w celu użycia za autentyczną tablicę rejestracyjną pojazdu mechanicznego podrabia
lechiffre_777 - @10kobla: na to samo zwróciłem uwagę. Na materiale opublikowanym na k...

źródło: 1000068171

Pobierz
  • Odpowiedz