Wpis z mikrobloga

#codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry

Dzień dobry - 11 sierpnia 2024, jest to 224 dzień roku.

Imieniny Aleksandra, Hermana, Ligii, Lukrecji, Tyburcji, Tyburcjusza, Tyburcego, Włodzimierza, Zuzanny - życzymy zdrówka ()!

Obecnie w Afryce w mieście Bangui mamy 24.6°C, Słońce wstało o 07:42 a zajdzie 19:59. Dla porównania w Poznaniu jest 18.3°C, a Słonko będzie z nami od 05:30 aż do 20:25.

Cytat na dziś: A błądzić jest rzeczą ludzką, a wybaczyć... no, to już może tylko miłość.

Niech spadną deszcze! (o) !

Wszystkim odwiedzającym, a w szczególności plusującym, życzymy udanego dnia - do zobaczenia już jutro.
Tymczasem czas na Toto (o)

@Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @wynalazek_one: @buczubuczu: @Dioddy: @bolorollo: @shitty_support: @slabehaslo: @Wejszlo: @mobutu2: @Hansim33: @Pjotsze: @cybulion: @skibi: @krzaczor93: @KKK1987: @Marinero1: @reyley: @Festiwal_Panczy: @K00tek: @wrednyroman:
iblesstherainsdowninafrica - #codziennaafrica #totoafrica #contentnadzis #dziendobry ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oooo wrócił łachudra, skacowany, morda nie ogolona, włosy tłuste, jeszcze sie ubrał jakby w bojówkach afrykańskich walczył.
Deszcz mu sie przyda, bo wody takiej łachudrze to nie dam co dwa dni chleje a chłopaków z tagu nie zaprosi. XD
@slabehaslo gdzie żes go znalazł? W krzakach? Na pdoz? XD

Byłem ja wczoraj zbierać dobroci natury, niestety konkurencja byla juz o 6 w lesie. Chamy. Ale z tarcza wrociłem.
cybulion - Oooo wrócił łachudra, skacowany, morda nie ogolona, włosy tłuste, jeszcze ...

źródło: 1000089998

Pobierz
  • Odpowiedz
@cybulion: zawsze coś, grzybki zawsze na propsie :D

w ogóle wyskoczył mi polski film "Wilczyca" na yt, jest klimacik ( ʖ̯)

Romantyczny film grozy z akcją umiejscowioną w polskich realiach XIX wieku. Jest to posępna historia Maryny (Iwona Bielska), kobiety która z powodu odtrącenia przez męża (Krzysztof Jasiński) sprzedała duszę diabłu i zaczęła parać się magią, a po śmierci wcieliła się w hrabinę Julię
slabehaslo - @cybulion: zawsze coś, grzybki zawsze na propsie :D

w ogóle wyskoczył m...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz