Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski ale to nie ma znaczenia. Zawodniczki widziały wyniki, które wskazały, że genetycznie nie są kobietami i się z nimi zgodziły przez co wyleciały z mistrzostw świata. Mogły dochodzić swoich praw, co zostało zaproponowane. IBA nawet zgodziła się pokryć ich wszelkie koszty w Sportowym Sądzie Arbitrażowym, ale się na to nie zdecydowały, bo zgadzały się z tymi wynikami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie muszę widzieć tych
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: jakby to serio był facet, to po dwóch pierwszych ciosach nasza byłaby co najmniej liczona. Bezpośrednio po walce kobiet był finał mężczyzn - przecież to była przepaść. Gdyby ta Tajwanka miała walczyć z tym Uzbekiem albo Kirgizem to zarówno jeden jak i drugi mogli by ją zabić w ringu.
  • Odpowiedz
Moja dziewczyna może chodzić pół roku na siłownie i zrobić większego bicka od mojego, a jakby doszło do sparingu to naklepie ją w 20 sekund bo jestem po prostu silniejszy fizycznie jako facet.


@Maczuga_Herkulesa18: Wytłumacz mi jak to działa? Skąd się bierze ta siła skoro nie z mięśnia? Biłeś się kiedyś z kobietą, które wie jak machać łapami i ma większą masę mięśniową niż ty?
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: Jakby Szeremeta obcięła się na łyso i powiedziała że jest mężczyzną to by znaczyło że jest mężczyzną? Przecież ta Szeremeta ma większego bicepsa niż ten rzekomy facet xD


@kkecaj: Nie. Musiałaby sobie jeszcze zmienić chromosomy w każdej komórce ciała.
  • Odpowiedz
ale typie, to że ona nie wygląda jak 100% facet nie czyni jej od razu 100% kobietą ktorą na pewno nie jest. Niech sobie zrobią jakąś osobną kategorie, a nie każą normalnym dziewczynom bić sie z kimś kto jeszcze przed chwilą chodził do klasy dla chłopców


@Maczuga_Herkulesa18: iq spada od czytania tego ale bait zacny
  • Odpowiedz
@mlodygustaw: Bo lewactwo takie sprawy chciałoby traktować zerojedynkowo, ale niestety w tym wypadku się nie da. Istnieją kobiety które posiadają zbyt wiele chromosomów męskich i nie mogą startować w kategorii żeńskiej ze względu na oczywistą przewage. Wiadomo, że nazwanie rywalki Szeremety facetem było przesadą i zrobiłem to, żeby podgrzać temat, ale nie zmienia to faktu, że lewaki to najwięksi hipokryci tego świata. W momencie gdy trzeba bronić ich lewackich ideałów
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: zdecydujcie się konserwy. Albo wystarczy wygląd do uznawania za faceta, albo biologia. Bo biologiczne to tajwanka jest kobietą, wynik testosteronu po teście niepoprawnym testem to za mało. W którą stronę wiejecie? Czy jak zawsze, tam gdzie wam wygodnie i sobie dobierzecie fakty do tezy?
  • Odpowiedz
@Biskupator: akurat jak tak bardzo chcesz się trzymać biologii to Tajwanka jest czymś pomiędzy kobietą a mężczyzną ponieważ posiada chromosy obydwu płci. I nie rozumiem dlaczego nazywasz mnie konserwą. Nigdy nie głosowałem na prawice i nie mam takich poglądów.
  • Odpowiedz