Wpis z mikrobloga

Albo coś faktycznie jest na rzeczy i trzeba go ściągnąć ze sceny i wydoić jeszcze trochę kasy, albo to kolejna jego ściema żeby zbudować atmosferę i zachęcić do kupowania losów i przy finale powie że jednak to przemyślał i nie odchodzi. Po co była budowa siedziby kanału pewnie za kilka milionów, po co budowa dozelandu gdzie sama działka kosztowała kilkanaście baniek, co z koenigseggiem? Po co Doze i Seven? Przecież jak przestanie nagrywać to Maćki też przestaną kupować ten syf. Wychodzi na to że to wszystko nie jest jego bo kto normalny robił by takie inwestycje bo to żeby zakończyć karierę bo "internet zrobił się toksyczny". Biedne dzieciaki i Mariusze co oni zrobią bez swojego guru.. nawet się nie zastanowią że to wszystko jest dziwne i się nie klei tylko kupią losy żeby godnie pożegnać swoje bożyszcze.

#budda #dozeenergy #doze #polskiyoutube
Domen85 - Albo coś faktycznie jest na rzeczy i trzeba go ściągnąć ze sceny i wydoić j...

źródło: 1000009134

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Domen85: Albo będzie to manewr na zasadzie Stanowskiego. Juz teraz nagra film że to podpucha że odchodzi i chce zobaczyć jak ludziombędzie go brakowało. "A że razem tworzymy histErie to przecież mimo toksycznosci internetu nie moglem was zostawić kochani widzowie, widzimysię w kolejnym filmie" i za ileś tam czasu pokaże że podpowiedź była w odcinku o zamknięciu
  • Odpowiedz
@Domen85: Znaczy no rozumiałbym to tylko tak, że Doze mu nie wypalił finansowo i robi loterię, żeby pokryć straty, ale to k------o pewny musi być zysku z niej, że jeszcze wydaje 8 milionów na nią pod względem tylko samych nagród. Całość pewnie w okolicach 10 milionów.

Ale bardziej prawdopodobne, że skończy się jako Budda i zacznie się kanał Doze, gdzie może nie tylko on będzie główną postacią kanału i wtedy
  • Odpowiedz
  • 0
@mrsopelek: Ja myślę że na Doze nie stracili i to nie jest marka na "lata" tylko też skok na kasę z widowni. Dlatego powstało kilka kolorów puszek bo łatwo można skalkulować że nawet jakby jeden widz kupił jedną puszkę z każdego koloru to już jest kilka baniek do przodu. Myślę że 99% kupowali to jego widzowie, a 1% to przypadkowe osoby które z ciekawości spróbowały nie wiedząc nawet że ktoś
  • Odpowiedz
@Domen85: No to fakt, bo ostatnio Doze, to widziałem pół palety stojące w Lidlu między papierami toaletowymi. W Żabce już w ogóle nie widzę. Reklamować tego też nie reklamuje.
  • Odpowiedz