Wpis z mikrobloga

Część 1. Jak wypożyczalnia zrobiła mnie w uja i czy uda się odzyskać kasę?

W skrócie - wypożyczalnia odmówiła wydania samochodu oraz zwrotu pieniędzy.

Zarezerwowałem samochód przez #booking Nie pierwszy raz, bo jednak jest to wygodne i zapewnia (oby) ochronę. Przyjechałem odebrać samochód.

*Niestety nie mamy dla pana samochodu. Proszę o kontakt z pośrednikiem. Do widzenia*

Czyli fajnie. Wypożyczalnia nie ma mojego samochodu i na dodatek odmówiła zwrotu środków xD Wyjazdu nie mogłem odwołać. Kontakt z Booking niemożliwy - infolinia była już nieczynna. Zmuszony byłem wynająć inny samochód za 1200 zł zamiast za 350 zł. Także na ten moment zapłaciłem 1550 zł zamiast 350 zł.

Na szczęście nie anulowalem rezerwacji ręcznie, bo wtedy tracę prawo do roszczeń.

Dalsza część przygód w kolejnych częściach już wkrótce.

#wypozyczalniasamochodow #samochody #januszebiznesu #podroze #oszukujo
F_Ogot - Część 1. Jak wypożyczalnia zrobiła mnie w uja i czy uda się odzyskać kasę?

...

źródło: 1000018438

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wypiek
  • 1
Bonus.

Dokument ten dostałem na specjalne żądanie. Na początku usłyszałem tylko do widzenia - próba spławienia mnie bez kwitka.

Nie mieli nawet gotowego papieru. Kazałem napisać im to coś i wystawić z pieczątkalą, datą i podpisem.
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 1
@turok2016 kolego. Gdybym wziął coś innego niż przez Booking to bym mógł zapomnieć o zwrocie kasy. Booking nie zwróci jak alternatywny hotel/samochód zamawiasz na własną rękę.

Za bilet PKP też by mi zwrócili? No nie
  • Odpowiedz
via Wypiek
  • 0
@Vender Procesują sprawę, ale mnie nie olali. Także raczej dostanę zwrot.

Wypożyczalnia pierwotna nie oddała nawet pieniędzy także dokonali wykroczenia z tytułu przywłaszczenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@F_Ogot: dzięki za odpowiedź, bardzo dużo spraw z bookingiem ostatnio na wykopie było i już bałem się, że całkiem się s--------i.
  • Odpowiedz