Wpis z mikrobloga

#pomocy

Od czwartku moja temperatura oscyluje około 35.8 stopni i ciągle spać mi się chce. Spałam wczoraj 15 godzin, dziś 13. :|

Piję witaminę C, nie wychodzę z domu, jem rutinoscorbin i itp, ale dalej nic się nie zmienia. Dziś mam 36.2. :< Co mam jeszcze zrobić, by to przeszło?
  • 23
  • Odpowiedz
@gugas: Byłam. Miałam antybiotyk, który skończyłam, a teraz nie mam jak iść, bo nie jestem w moim mieście i nie mam już jak się przepisać, limity wykorzystane. :|
  • Odpowiedz
@zurawinowa: to po antybiotyku w takim razie. Antybiotyk osłabia i często temperatura się obniza. Po skończonej kuracji musisz jeszcze chwilę pcozekać, w końcu samo przejdzie:)
  • Odpowiedz
@ryuuzaki: byłam. @gugas: Na to nie wpadłam, pójdę w takim razie, dzięki. ;)

@Chrystus: No właśnie nie wiem, bo antybiotyk skończyłam, dostałam jakiś mocny i to jednak dziwne, by tak z choroby na krew przeszło?

@Blaskun: Działa, dałam facetowi by sobie zmierzył między moimi pomiarami. On miał 36.6 a ja 35.9 :|
  • Odpowiedz
@ryuuzaki: No właśnie skończyłam się leczyć tym, co miałam przepisane. A jak się skończyło to mi nagle taka temperatura wyskoczyła. Co ciekawe wcześniej nie miałam gorączki ani nic.
  • Odpowiedz