Wpis z mikrobloga

byłem raz na torze i było elegancko (na odtj, mały tor, dużo zakrętów). Gdzie mógłbym w #lubelskie #lublin #mazowieckie #warszawa pojechać sobie jako początkujący i tak pojeździć za niewygórowany hajs? Mieszkam pomiędzy Warszawą a Lublinem, dobrze jakbym nie musiał jechać na drugi koniec Polski xD

#motocykle #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oreze: Zależy co to dla Ciebie niewygorowany hajs, ale na Radomiu bodajże za 2 stówki można na wolne jazdy sobie wpaść, na Łodzi są trackdaye 2,5 lub 3,5h po ~250, 300 złotych. Na Jastrzębiu też są czasami jazdy (akurat jadę 17.08 na trackday) oprócz tego Słomczyn i Białystok. Na innych jeszcze nie byłem :)
  • Odpowiedz
@oreze: To chyba tylko jastrząb. Modlin jest jeszcze w miarę blisko ale jest tak se. Łódź jest spoko. Jeszcze tor Ułęż gdzieś w Lublinie ale nie byłem. Wiem o nim tylko tyle że jak się wypada z nitki to prostować koła trzeba bo inaczej bączek xD
  • Odpowiedz
@oreze: jak ćwiczyć bez napinania się na początek to odtj lublin, dla początkującego nic lepszego, co tydzień coś organizuje motosekcja
jak lecieć grubiej to radom wolne jazdy prawie cały tydzień do wyboru do koloru
jeszcze grubiej - słomczyn (mało terminów, główne jcgroup) albo białystok - tutaj dużo weekendowych eventów, RTR albo drunk ninja

i tak pojeździć za niewygórowany hajs?


to nie ten sport kolego, szykuj się na wietrzenie konta (
  • Odpowiedz
  • 0
@fotograf_warszawiak: @Ligniperdus byłem na odtj na szkoleniu motosekcji i było git, wybiorę się jeszcze raz na wolne jazdy pod koniec sierpnia ale patrzę co tu jeszcze w okolicy jest innego

@cwlmod @narowerzesamochodem mam bardzo blisko do Ułęża a nigdy nie byłem, widziałem że trackdaye chyba koło 300, jak będzie następny to podjadę może obczaić jak to wygląda
  • Odpowiedz