Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się jak kiedyś jak miałem 18 lat odpadła mi blacha z rejestracją. Została jedna z tyłu, patrzę, a tam nazwa serwisu z numerem telefonu. Dzwonię że zgubiłem blachę i czy mi dają nową. A on takie WTF i tłumaczy mi, że to w urzędzie dają. Ja #!$%@? jaki wstyd, ze spier..leniem to się rodzisz i umierasz

#przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remus00: Kiedyś na wakacjach w Maroko przysnąłem w pociągu. Przepadła mi moja stacja i pojechałem gdzieś w #!$%@? na pustynię. Wysiadam zeby złapać jakiś pociąg i jestem załamany - totalne zadupie na pustyni, wielbłądy dupami szczekają, żywej duszy brak. W końcu minął mnie jakiś beduin jadący na ośle. Że w Maroko każdy zna francuski to się dogadałem. Pytałem skąd jestem, co tu robię, etc. Jak powiedziałem że jestem z Polski
  • Odpowiedz
@zielonzielon:

Pytałem skąd jestem, co tu robię, etc. Jak powiedziałem że jestem z Polski to powiedział "Poland? A to nie jest ten kraj gdzie jeden typek zgubił tablice rejestracyjną i zadzwonił do serwisu zamiast do urzędu?"


*wykonuje ruchy rejestracyjne*
  • Odpowiedz
@Remus00 ja jak pierwszy raz pojechałem na przegląd, to mi otworzyli tą bramę i nie wiedziałem co zrobić, to zacząłem jechac do przodu i wjechałem na te wałki pierwsze, a mechanik krzyczy stój! wysiadaj!
XD
Usiadł za kierownicę i szybko zjechał z tych wałków

Już nigdy więcej tam na przegląd nie pojechałem
  • Odpowiedz
@Remus00 albo jak oddawałem auto do mechanika na jakąś naprawę, to zamiast iść do domu, to stałem koło auta i patrzyłem na ręce typowi czy dobrze naprawia xD
#!$%@?, myślałem że to normalne. I siedziałem jak debil w warsztacie 3h i patrzyłem jak grzebie mi gościu w aucie
  • Odpowiedz