Wpis z mikrobloga

30 lat finansowania przez Solarza-Żuka siatkówki psu w dupę. Gwiazdeczki przegrywają z amatorami z USA. Tam nawet nie ma żadnej profejsonalnej ligi siatkówki, wiedzieliście o tym? Ja o tym dziś przeczytałem i myślałem, że na luzie 3:0 wygramy.

Jak oni grają bez ambicji i bez honoru, to niech lepiej nie jeżdżą na igrzyska, tylko grają w tej swojej polskiej lidze, gdzie 1000 kibiców co weekend zasiada na halach. Siatkówka sportem narodowym? Chyba żenadą narodową. No chyba, że chodzi o to, że wszyscy się składamy w cenie paliwa na te gwiazdeczki. Orlen sponsoruje, a paliwko niedługo po 10 złotych, żeby takie gwiazdeczki mogły sobie przegrywać mecze z amatorami za słabymi na NBA i za słabymi na koszykówkę (tak wyglądała selekcja do kadry siatkarzy - jesteś za słaby na koszykówkę = masz powołanie do kadry siatkarskiej).

Jestem zły, jestem zawiedziony. Im się nawet nie chce porządnie zaserwować, walą specjalnie w aut albo siatkę. Dość finansowania siatkówki! Kto za daje okejke.

#mecz #siatkowka #paryz2024 #orlen #paliwo #takaprawda
KRZYSZTOFDZONGUN - 30 lat finansowania przez Solarza-Żuka siatkówki psu w dupę. Gwiaz...

źródło: 8zjiin

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dokładnie Krzychu, gdyby chociaż w połowie byli tak ambitni jak Robert i Anna Lewandowscy, mogliby mieć wszystko, a tak są pośmiewiskiem i kompromitują nas Polaków na oczach całego świata...
  • Odpowiedz