Wpis z mikrobloga

WIecie co w tej sprawie mnie najbardziej martwi? Gdyby nie wzmianka o tym incydencie z silnikiem to tak na prawdę nie dałoby rady się dowiedzieć jaka była prawda. Technologia jest na tyle zaawansowana, że praktycznie co się zobaczy na filmie, zdjęciu, nagraniu - może być to fejk.

Wyobraźmy sobie sytuację, że taki Stano rano po opublikowaniu tego materiału, nagrywa make of tegoż. Przecież byłoby to do zrobienia.
Dobrze, że pomyślał o tej 'dziewczynie z przyszłości' bo chyba do końca świata by się ludzie spierali czy to był fejk czy nie.

#!$%@?ąc od tego całęgo pytania czy to fejk czy to nie fejk - prawdą jest, że Kanał Zero (nomen omen :D) ewidentnie nie chce jechać na PiS (albo szerzej - całą poprzednią koalicję rządzącą). Ostrożnie poczyna również z Konfederacją głównie dlatego, że pewnie spora część to potencjalni widzowie. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi - RocketJobs też 'przypadkiem' nie został głównym sponsorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stanowski #kanalzero #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adeekk1989: Czytałem nie dawno gdzieś w necie że była taka sytuacja że ktoś zrobił face-swapa na kamerce i sie podał za jakiegoś prezesa i zlecił księgowej milionowy przelew i to mu sie udało - to tak odnośnie fejków i technologii xd
  • Odpowiedz
  • 0
@ZwyklyRoman: I tutaj być może warto się pochylić nad inwestycją w jakieś firmy oferujące urządzenia do szyfrowania. Internet robi się ściekiem - technologia ułatwiła w ogromny sposób oszustwa, kradzieże - myślę, że za jakiś czas może się pojawić coś w stylu 2FA ale na osobnym, dedykowanym zewnętrznym urządzeniu.
  • Odpowiedz