Wpis z mikrobloga

@JAuStURYErSE: Po ścisłym centrum Warszawy nie dało się już jeździć komfortowo 15 lat temu. Patrzę ze swojej perspektywy i zacząłem tak sobie życie układać, że jak już musiałem jechać do centrum, to zostawiałem auto na P&R lub jechałem od samego początku komunikacją. Upierdliwe to było, natomiast dzięki temu, ograniczyłem swoje wizyty w centrum do niezbędnego minimum.
Tym samym, jak chcą sobie ograniczać to niech ograniczają, tyle, żeby mieszkańcy ścisłego centrum
  • Odpowiedz
  • 131
@Vader-Poland: O czym Ty mówisz, jak się nie da jeździć? Warszawa ma jedyne centrum w Europie po którym możesz latać z prędkościami autostradowymi i możesz parkować gdzie chcesz za kilka złotych. Nie ma drugiego takiego przypadku w Europie. To że korki są o 16 to wszędzie tak jest.
  • Odpowiedz
Warszawa ma jedyne centrum w Europie po którym możesz latać z prędkościami autostradowymi i możesz parkować gdzie chcesz za kilka złotych.


@JAuStURYErSE: To chyba o innej Warszawie mówimy. Ze względu na rozkopaną Puławską, miałem nieprzyjemność jeździć objazdem, który kierował przez Ujazdowskie a następnie Aleje i nie wiem gdzie dostrzegasz tę prędkość autostradową.
Z parkowaniem "gdzie chcesz" też mam inne doświadczenie. Znalezienie miejsca parkingowego np. w okolicach Jasnej, Pięknej - w
  • Odpowiedz
@modzelem: chyba w Nowy Rok i dni świąteczne nad ranem. W tygodniu Świętokrzyska #!$%@? ludźmi, knajpy pełne, na chodnikach ścisk. Może Ty byłeś w centrum Ursusa albo Białołęki i Co się pomyliło trochę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@JAuStURYErSE Słusznie, że to robią. Wreszcie to miejsce zacznie wyglądać i ta okolica przestanie być brzydka i przytłaczająca. Jeszcze niech zrobią porządek z przestrzenią wokół PKiN, to już znacznie poprawi się estetyka całego centrum.
  • Odpowiedz
@KrzysztofBossak: no tak, brak infrastruktury adekwatnej do zapotrzebowania w postaci miesc parkingowych, komunikacji miejskiej i p&r = za niska cena xd za kazdym razem te same oswiecone haselka rzucane na wiatr, dawaj teraz cos o "one more lane", bo splycanie tematu do ad absurdum zawsze dziala
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: Nikt normalny nie wjeżdża na Marszałkowską w godzinach szczytu jeżeli nie musi. Ja się natomiast zastanawiam po cholerę tam jest tramwaj? Dwa pasy zawalone na jeden tramwaj co kilka minut, kiedy dosłownie kilka metrów poniżej jest metro na tej samej trasie. To jakiś chory sentyment, test na inteligencję dla ratusza, synekury dla partyjnych kolegów w Tramwajach Warszawskich czy o co chodzi? Już nawet nie mówię, żeby tam zrobić normalny
  • Odpowiedz