Wpis z mikrobloga

@JAuStURYErSE: gdzie tak można latać 140KM/H w Wawie? Pokaż, bo bym polatał może...
BTW, czy ktoś może mi wytłumaczyć jaki jest sens puszczać autobus (zapewne spalinowy) po tej samej trasie co jedzie tramwaj? I np.: dlaczego autobus nie może jechać po trasie co tramwaj? Zwykłe wygodnictwo, bo się nie chce przejść kawałek, ale co tam ;) przecież i tak plebs będzie jeździł, bo nowoczesna warszawka jeździ "eko" uberami ;)
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE dobra, "Można" w sensie tam są już teraz ograniczenia, więc nie można jechać z prędkością 140km/h. A zwężka w niczym nie pomoże. No chyba, że fotoradarów naustawiają. Się na wsi przejedź rowerem po wąskiej drodze, to zobaczysz jak ludzi #!$%@?ą ;)
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: ja nie mówię, że pomysł jest głupi, ale ty na pewno jesteś. Czemu używasz słowa "petrolheadzi", nie dość że w polskim oni nie istnieje, to jedyne do czego może służyć to budowanie podziałów i wojenek w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@Vader-Poland:

Z parkowaniem "gdzie chcesz" też mam inne doświadczenie. Znalezienie miejsca parkingowego np. w okolicach Jasnej, Pięknej - w dowolnych godzinach, nie jest wcale proste.


no właśnie znalezienie miejsca parkingowego w centrum nie jest proste własnie dlatego, bo parkowanie tam jest tak śmiesznie tanie. stąd wszystkie miejsca pozajmowane
  • Odpowiedz