Wpis z mikrobloga

@harrame: czy śmiesz kwestionować że tak nie działa WOLNY RYNEK MIEJSC PARKINGOWYCH? skoro jest więcej chętnych niż miejsc, to trzeba podnieść ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawsze możesz wybudować parking w centrum i na nim zarabiać
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: jeden i drugi to dzbany.
Nie wiem ile miał głosów, i nie chce mi się sprawdzać.
Miał mało głosów.

Komuniści z mjn mieli dobre wyniki, bo byłi na listach lewicy.
Jak startowali samodzielnie, to mieli słabe wyniki.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: przez to że Warszawa była całkowicie odbudowania po drugiej wojnie światowej mogliśmy odbudować miasto tak by było funkcjonalne dla wszystkich, drogi były przepustowe i żeby to wszystko jakoś tak chulało i rozwijało sie. Było dobrze to przyszły ekozjeby twierdzące że tak nie może być, że w innych miastach europejskich nie ma "autostrad" w centrum miasta i musimy zrobić tak jak jest na zachodzie, bo ponieważ tak jest na zachodzie,
  • Odpowiedz
@Vader-Poland: parkowanie na Śródmieściu gdzie chcesz xd Mieszkam na Pradze północ i czasami jeździłem w obrębie 200m od domu (bo przeciez dalej już mi się nie należy abonament na parkowanie) przez 30min żeby znaleźć miejsce. Nie ważne czy wracałem o 3 w nocy czy 16, czy 12, zawsze wszystko pozajmowane
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: Ale hałasujący samochód z fabrycznym popcornem jest ekologiczny, nie to co te złomy typu fiat seicento. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A poza tym zakup elektrycznego SUV ważącego tyle co pancerna limuzyna, pozostawia mniejszy ślad węglowy niż zakup samochodu używanego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: lewicowi mają jeszcze mniejsze pojęcie.
Niestety Trzaskowski to krypto lewak i część rzeczy jest wprowadzona w życie.

Mjn jest szkodliwe i powinni ich trzymać w rezerwacie.
  • Odpowiedz
  • 3
@modzelem: Jaka znowu lewica? Co to za przeproszeniem #!$%@?? Obecna i poprzednia Rada Miasta jest bardzo samochodowa. Przykłady to wstrzymanie wielu inwestycji rowerowych i najtańsze parkowanie w Polsce (w Gdańsku czy Poznaniu płacisz nawet 7 PLN za godzinę). Ty masz jakieś fobie. PS O której Lewicy mówisz? O tej z Magdalenki co się SUVami rozbija po Warszawie czy o tej z Placu Zbawiciela?
  • Odpowiedz
Warszawa ma jedyne centrum w Europie po którym możesz latać z prędkościami autostradowymi


@JAuStURYErSE: xD
Zdarzyło mi się parę razy wjechać do centrum Default City swoim samochodem, jedyny raz kiedy ten chochoł się sprawdził to jak byłem tam o 2 w nocy xD
  • Odpowiedz