Wpis z mikrobloga

#polityka #bekazlewactwa #kanalzero #stanowski #famemma #lewackalogika #stonoga
Uwaga alarm, stanoski pokazuje kolejny dowód bycia pisowkim podnóżkiem. W najnowszym filmie (3:41) mówi słowa "WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA", a wiadomo kim jest Szydło i jaką rolę pełni w pis. Jest grubo. Niesamowite jak ten człowiek się ośmiesza i podświadomie ciągle myśli jakby tu pomóc pisowi. Trzeba szybko zrobić inbe na wykopie i twitterze żeby się nie wyparł!!!!
Najmanustrzeci - #polityka #bekazlewactwa #kanalzero #stanowski #famemma #lewackalogi...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Najmanustrzeci: ale wy kumacie, że ten prank to taka sprytna zagrywka stanowskiego żeby ośmieszyć tego typu oskarżenia jeśli pojawią się kiedyś w przyszłości no i żeby ośmieszyć i zniechęcić Zbyszka w razie wu skoro już zaczął węszyć. No chyba że ktoś wierzy naprawdę że ten fajny Krzysiu jest taki super czysty a wszystkiego dorobił się wydając biografie jakichś piłkarzyków których z 50 procent Polaków nawet nie kojarzy i prowadząc kanał
  • Odpowiedz
@michal123654: Odniosłem się do tego co wczoraj się #!$%@?ło. Wygłodniali przeciwnicy Stanowskiego rzucili mu się mu do gardła wieszcząc jego koniec, by dzisiaj gdy wyszło na jaw, że to była jego zarzutka usunąć wszystkie swoje wpisy uciekając z podkulonym ogonem. To że Stanowski wykorzysta tą sytuację było i jest więcej niż pewne, ale te wszystkie posty z wczoraj bardziej mu pomogły niż zaszkodziły.
  • Odpowiedz
@michal123654: Mordo te biografie podobno dobrze się sprzedawały, w końcu dodruki robili czyli jednak popyt był.
A samo Weszło kiedyś to jednak był główny kanał o piłce (meczyki dopiero raczkowały) do tego kasa od buków których Stano zmieniał jak maseczki w covidzie, biuro podróży wylansowane przez Weszło. A potem KS z którego kasa sama płynęła szerokim strumieniem.
Chociaż mnie ciekawią ogólnie kwoty za "reklamę" na Weszło w czasie olimpiad, bo
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: wiesz patrząc na to jak on się kumplował z tym michniewiczem który był zamieszany w to sprzedawanie meczy i jak go bronił to jakoś mi się wydaje że to jednak nie na pisaniu książek albo dziennikarstwie się dorobił, nie mówię że jest jakiś super zły ale ogolni3 to raczej tylko naiwniak się nie połapie że tak do końca legalnie to on się nie dorobił
  • Odpowiedz