Wpis z mikrobloga

@Gours: Noo ataki personalne przecież najlepiej działają. C--j tam, ze Stanowski obnażył niekompetencje polityków i dziennikarzy. Liczy się to, że trzy Panie pracowały nie po tej stronie sceny politycznej co trzeba. Ja p------e skąd tacy ludzie się biorą?
  • Odpowiedz
@Gours: Nie żebym bronił PiSu bo akurat na nich pluję, ale one to chyba nie brały czynnego udziału w propagandzie a tylko jakieś śniadaniówki prowadziły ;) Wiadomo c-----o ale jednak nie brały czynnego udziału w praniu mózgu.
  • Odpowiedz
@Gours: A Grzesiowski ekspert za rządów pisu który dostał posadke w rządzie tuska już ci nie przeszkadza? Nie pogratulujesz tuskowi?
  • Odpowiedz
@andrzej-roman: Nie jestem za pisem, ale...

Typie pisowskie tvp brało udział w festiwalu zaszczuwania dziecka, które finalnie popełniło s---------o. Tam oprócz prania mózgu było codzienne zaszczuwanie i zastraszanie innych ludzi. Sorry, pracując w takim miejscu legitymizujesz swoim nazwiskiem wszystko co tam się działo. C-----o to jak powiedzieć nic.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: Mordo, jakbyś prześledził moją aktywność to byś wiedział że akurat do PiSu to mi daleko tak jak do baletu ;)
Ja wiem że praca w TVP w tamtym okresie to była c-----a sprawa, ale one jakby nie było były chyba tylko od śniadaniówek. Co prawda pracowały tam w czasie gdy ich koledzy robili nagonki na ludzi (nie tylko dzieciaka Filiks, ale i lekarzy, opiekunów ludzi niepełnosprawnych, ludzi o odmiennej
  • Odpowiedz
@Gours: Ja znam geja (hehe kolega gej) który pracował w TVP w latach 20-23. Oczywiście nie przy wiadomościach, ale niesmak pozostaje. Po prostu było p--------e siedzieć w TVP ale nie każdy miał jakiś super wybór. Może babki od śniadaniówek jednak miały, nie wiem
  • Odpowiedz