Wpis z mikrobloga

Rzucielm papierami w korpo
Mam 9k brutto uop a w nowej robo 15k brutto uop

Mówię szefowi że ok 14-17 k mogą rzucić
A on że nie wie gdzie mi tyle dali ale tutaj mogą mi max 15proc więcej dać xD

#!$%@? idź pan w #!$%@? xD
Żałuję że tak długo tam siedziałem xD mentalny zsrrr

#programowanie #programista25k #pracbaza #zalesie #kiciochpyta #informatyka #korposwiat
#justjoinit #praca #pracawit #pracait #programowanie #ciekawostki #pytanie #programista15k
elozapiekanka - Rzucielm papierami w korpo 
Mam 9k brutto uop a w nowej robo 15k brut...

źródło: images

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@highsstuff: #!$%@?
Koleś ode mnie po 3 latach w jednej firmie ma 6500 xD
Kumpel powiedział że nie dostał podwyżki bo szef powiedział że on sam nie dostał więc xD
I że irytuje go to proszenie się o hajs xD

Myślę że max 1-2 lata
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: u mnie identyczna sytuacja. W sumie co roku zmieniam firmę od jakichś 4 lat. 4 lata temu uop miałem 5k, teraz w ostatniej miałem 13k, a naprawdę stanowisko nie było o wiele bardziej zaawansowane xd ale złożyło się tak że zlikwidowali filię w PL i szukam nowej pracy a obecnie #neet
  • Odpowiedz
@elozapiekanka
Pięknie, ja też rzuciłem wypowiedzenie. Dostałem awans, a razem z tym awansem jakieś 1.5k brutto. Pech chciał, że wiedziałem ile zarabiają w firmie ludzie na tym nowym stanowisku, i byłem w szarym ogonie. Poszedłem na dosłownie jedną rozmowę i dostałem o 75% więcej niż miałem po podwyżce. Firma nawet nie próbowała walczyć.

Morał jest taki: dostałbym te 3-4k brutto, to siedziałbym pewnie dalej na dupie i straciłbym na tym ja.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mi w jednym korpo nie chcieli dać nawet 2 stów podwyżki no po prostu zero, inna firma dała mi dokładnie 3x tyle ile tam miałem :) Także niech się gonią, to że ich nie stać, nie znaczy że każda firma jest w ujowej sytuacji. Przeskok z 5k na 15k to było dla mnie jakbym został milionerem.
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: mam prace reakcyjne raczej- 1 to utrzymanie środowiska w dużej organizacji, druga to helpdesk w dużej organizacji również.
Ilość pracy zależy od pogody ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak ostatnio Crowdstrike zrobił psikusa to siedziało się bite 8h. Ale tak w normalny dzień, jak nic się nie dzieje, to 4, 5 godzin.
  • Odpowiedz