Wpis z mikrobloga

To teraz niech Ziobro nagra filmik, w którym otwarcie przyzna, że kradli z budżetu, a potem będzie debunk, że to był żarcik z tym całym okradaniem, a pelikany łyknęły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #polityka #kanalziobro
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ish_waw: no właśnie jakie. Przecież nie ma wyroku prawda? A nie czekaj to miał być argument Pisowcow

Zmieniam zdanie Roman jest czysty. Był we Włoszech na wakacjach i stracił przytomność że względu na zły stan zdrowia. Inwestorzy Polnrodu nie stracili 80 milionów.

Powrót do Polski po uzyskaniu immunitetu to czysty przypadek. Tak czysty jak Roman
  • Odpowiedz
  • 0
@JessePinkman38 Krzysztof Bosak jest czysty, inwestorzy PKP Cargo nie stracili 160 milionów.

Co to za jakieś PiSowskie historyjki, gdzie nie ma żadnego aktu oskarżenia o cokolwiek? Jak nie ma żadnego oskarżenia to immunitet i tak do niczego nie jest potrzebny.

Zresztą chyba z 30 wyroków już jest, że to PiSowski nieudokumentowany fejk.
  • Odpowiedz
  • 2
@JessePinkman38 Ale jakich rewelacji? Przecież to ty masz rewelację, że Roman Giertych jest o coś oskarżany, ale go chroni immunitet, a ja czekam na dowód.

Zresztą mógłbyś od razu przesłać do prokuratury, bo na razie nie ma w niej żadnych dowodów.
  • Odpowiedz
@ish_waw: napisałem wręcz przeciwnie. Że nie ma dowodów i Roman jest czysty. Dodam tylko, że Ziobro, Matecki i inni też nie usłyszeli jeszcze wyroków więc mogę odbijać tak piłeczkę ale nie mam ochoty dyskutować z NpC Tuska
  • Odpowiedz
  • 2
@JessePinkman38 Nie odróżniasz zarzutu od wyroku?

Ale to i tak prawda, że Ziobro nie usłyszał jeszcze zarzutów, na razie tylko jego prawa ręka kierująca Funduszem Sprawiedliwości je usłyszała.

Prokuratura pracuje realnie dopiero od pół roku i ma gigantyczny backlog spraw PiSowców.
  • Odpowiedz