Wpis z mikrobloga

  • 0
@StudiujeLewo: możesz przypomnieć bo ja ten cały cyrk starałem się omijać.
Pięknie było gdy wokoło wszyscy w domach i mieszkaniach pozamykani a my sobie na ogniska w ciszy i spokoju jeździliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pięknie było gdy wokoło wszyscy w domach i mieszkaniach pozamykani


@dzidek_nowak: Myślałem że ty ruska onuca ale wyszedł z ciebie prawdziwy duch polskiego patriotyzmu. Polak ze wszystkich narodowości najbardziej nienawidzi drugiego Polaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: Tak tak ludzie w miastach na własne życzenie nie mieli większości usług, problemy z pracą, dostępnością do czegokolwiek, godziny dla seniorów, obładowane szpitale i przychodnie, dzieciaki na własne życzenie miały ograniczone możliwości socjalizacji itp itd Idź tam buraki kop bo chyba nie masz pojęcia o czym piszesz xD
  • Odpowiedz
  • 0
@maad: tak na własne bo nie wyrażali sprzeciwu wobec tego i stosowali się jak baranki.
Całe szczęście 2 razy w prosty sposób unikałem tego cyrku z kwarantanną a mandaty za maseczkę sąd uwalił.

Więc miło było oglądać dzbanów którzy siedzieli w mieszkaniu bloku o wymiarach 7 m. na 4 m. czy tam innym podobnym przez 2 tygodnie a nie raz i dłużnej.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kotlet_z_Chabowy: pamiętam to doskonale. Albo jak jakaś młodzież miała czelność iść do klubu na zabawę to wykopki tu apelowały o areszt dla nich za to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A gdy wrzucałem im fotki z granicy, że z ukrainy przechodzą nawet dziwnie mocno opaleni niby ukraińcy to dostawałem bany xDDD
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: O fajnie że przypomniałeś tą sytuację, rozumiem że ty byś się sprzeciwił i szarpał z ochroną o paczkę kawy albo zmusił fryzjera do przyjścia do pracy i otwarcia lokalu xD Ludzie pomimo sprzeciwu mieli ciężko, ale to ci wisi bo było ci miło oglądać dzbanów z siedząc gdzieś na zadupiu
  • Odpowiedz