Wpis z mikrobloga

@NowyStaryMirek: moja znajoma z pracy wzięła sobie tydzień wolnego, i przejechała pół polski żeby dwa dni wcześniej koczować pod narodowym żeby wejść jako pierwsza, poszła na trzy koncerty w tym jeden z jakimś biletem VIP żeby stać jak najbliżej i liczyła na to, że pozna swoją idolkę ale się nie udało ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@o__0 wiesz no rozumiem jak ktoś na hobby, niech sobie ma, są też dzbany co stoją kilkanaście godzin żeby wydać całą wypłatę na gówniany telefon ( ͡º ͜ʖ͡º) ale niektórzy przeginają i ta ich obsesja dotyka innych którzy niekoniecznie chcą tego doświadczyć
  • Odpowiedz
fanki Taylor Swift są odklejone.


@o__0: zastanawiam się, czy ktokolwiek z plusujących ten komentarz zna jakąś fankę Taylor Swift, która faktycznie jest odklejona.

żeby dwa dni wcześniej koczować pod narodowym żeby wejść jako pierwsza, poszła na trzy koncerty w tym jeden z jakimś biletem VIP żeby stać jak najbliżej


@o__0: może to o niej jest ten artykuł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kontophone taka sama odklejka jak z 'podróżowaniem', #!$%@? że już w tym roku się było na urlopie ale trzeba koniecznie PODROZOWAC a później gruz zrec XD Jak baba zaczyna gadać o tym podróżowaniu to dla mnie jest od razu red flag.
  • Odpowiedz
fanki Taylor Swift są odklejone.


@o__0: Ok boomer. Ludzie mają różne hobby. Była na koncertach, będzie przez następne miesiące głodować. Za 50 lat będzie wspominać, że była na koncertach i dobrze się bawiła.

Wykop taki prawicowy i wolnościowy, a zesrał się, że jakaś julka zrobiła co chciała za swoje pieniądze.
  • Odpowiedz
@Logytaze: e tam te koncerty nie kosztowały 50 000 żeby się latami gramolić z długów. Byłem na dwóch (raz na płycie drugi na trybunie) i bilety kosztowały 379 oraz 519. Nocleg se w Raszynie ogarnąłem za 240 za noc. Podróż 300 km x2 no to doółż cenę pełnego baku paliwa w aucie.

W sumie wyszło jakieś 2000 czyli tak trochę mniej niż pół wypłaty - nie zarabiam wiele. A stać
  • Odpowiedz
moja znajoma z pracy wzięła sobie tydzień wolnego, i przejechała pół polski żeby dwa dni wcześniej koczować pod narodowym żeby wejść jako pierwsza, poszła na trzy koncerty w tym jeden z jakimś biletem VIP żeby stać jak najbliżej i liczyła na to, że pozna swoją idolkę ale się nie udało ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@o__0: a czy ta znajoma jest teraz z nami w pokoju?

widać że gówno wiesz
  • Odpowiedz