Wpis z mikrobloga

Elita internetu xD
A wystarczyło chwilę pomyśleć. Na chwilę włączyć ten drugi tryb.
Emocje wzięły górę i owczy pęd całkowicie wyłączył wasz obiektywizm.

Polecam kiedyś przeczytać książkę Pułapki myślenia

A z racji tego, że jutro jest 07.08.2024 i obchodzę swoje 30ste urodziny, to kupię i wylosuję książkę jednemu z was.

Co trzeba zrobić.
1. Zaplusować ten wpis
2. Zaobserwować mój tag #poznajswojmental

Losowanie 08.08.2024
ELKO

#rozdajo #stanowski #kanalzero #stonoga #ksiazki #psychologia #rozwojosobisty #urodziny
Damianowski - Elita internetu xD
A wystarczyło chwilę pomyśleć. Na chwilę włączyć ten...

źródło: Zrzut ekranu 2024-08-06 020230

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
A książka jest bardzo dobra.


@BobrowieckiHuop: Ogólnie tak, ale czasem męczą powielane w kółko niektóre rzeczy, ale to chyba autor specjalnie je powtarza, żeby zwrócić na nie uwagę i zapamiętać te ważniejsze. Z takich dobrych polecam jeszcze "Prawa ludzkiej natury", i w sumie mógłbym ją tutaj wylosować, ale trochę nie trafiłaby w narrację wpisu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 19
No i co? Myliłem się?


@Damianowski:

W obu tematach się myliłeś typie, zarówno przy covidzie (bo to była pandemia, nie tak groźna jak grały media, ale jednak), jak i w temacie Ukrainy.

Ale to trzeba mniej pić i może mniej książek których się nie rozumie czytać, a skupić się bardziej na faktach.
  • Odpowiedz
  • 4
@Damianowski Posty @ROCCO1 to komentowanie tenisa a twoje to p--------o o włączaniu myślenia i panowaniu nad emocjami. Nie widzisz różnicy? Nie wiem co ten screen miałby udowodnić poza twoim nie radzeniem sobie z krytyką. Tematu wojny i tego że idziesz w zaparte już nawet nie będę komentował
  • Odpowiedz
  • 2
W obu tematach się myliłeś typie, zarówno przy covidzie (bo to była pandemia, nie tak groźna jak grały media, ale jednak),


@Wink: dalej nie powiedziałeś konkretów z czym się myliłem.

jak i w temacie
  • Odpowiedz
  • 0
czyli co wojna na Ukrainie jest tylko w telewizji?


@JanDzbanPL: Ja nie powiedziałem, że wojny nie ma. Ba... nawet pisałem o konflikcie przed tym kiedy rosja oficjalnie napadła na ten kraj. (znajdę ten post)
Ja piszę tylko że narracja jest jednostronna.
  • Odpowiedz
@Damianowski: Jak odpowiadać konkretami na brak konkretów w stylu:

"znów jakaś manipulacja, żebyśmy mysleli, że tak właśnie ma być"?

A co, wojny nie ma? Ludzie nie umierają? Pandemii nie było? Już zapominamy o tym jak na wykopie można było posłuchać rozmów ratowników medycznych? Zapominamy o posłach, którzy negowali pandemię a potem lądowali pod respiratorem? Zapominamy, ze sami albo nasi znajomi przechodzili "najcięższą grypę w życiu" albo pierwszy raz w życiu tracili na długo węch? O tym, że środowisko medyczne o covidzie pisało i są o nim liczne publikacje wspominać chyba nie
  • Odpowiedz