Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy to normalne że mam 30 lat (teoretycznie jeszcze młody?) i chciałbym mieć żonę? Chciałbym kogoś do kogo będę wracać do domu, kogoś kto przywita mnie buziakiem w progu drzwi, komu opowiem jak było w pracy, ewentualnie jak było źle to wesprze. Wiecie taka druga osoba na dobre i na złe.

#przegryw #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Tak to normalne ale w dzisiejszych czasach jak jesteś brzydki (lub masz inne "wady" wg. płci przeciwnej) szanse na to drastycznie maleją. Jesteśmy na etapie jakiegoś wielkiego globalnego sprzężenia zwrotnego.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Dzietnosc-na-swiecie-spada-szybciej-niz-prognozowano-8760242.html
Oczywiście scenariusz może być zupełnie inny wszystko zależy od odkrycia przełomu technologicznego.
Sam np. prognozuję, że duże miasta upadną jak zostanie odkryty napęd antygrawitacyjny. (Mieszkanie w dużych miastach nie będzie miało sensu jak 1000km przebędziesz w ciągu 10
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): proszę PANA ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym wieku polecam ciężary podnosić nogami, przysiad a nie wyginanie pleców, bo urazy mogą się już tak łatwo nie regenerować, nawet jeśli teraz jeszcze jest ok, to po urazie może już nie być.

Ale tak, to normalne chcieć kogoś na kim można polegać.

  • Odpowiedz
Czy to normalne że mam 30 lat (teoretycznie jeszcze młody?) i chciałbym mieć żonę? Chciałbym kogoś do kogo będę wracać do domu, kogoś kto przywita mnie buziakiem w progu drzwi, komu opowiem jak było w pracy, ewentualnie jak było źle to wesprze.


@mirko_anonim: miałem tak i do tego absolutnie nie potrzebujesz mieć oficjalnej żony, lub ślubu

Okej małżeństwa są fajne (w kontekście posiadania dzieci, rodziny), ale to o czym piszesz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wielkie nieporozumienie z małżeństwem polega na tym że kobiety wychodzą za mąż myśląc że zmienią zachowanie swojego faceta - ale oni się nie zmieniają. Faceci natomiast myślą że ich kobieta zawsze będzie taka jak teraz - ale one niestety szybko się zmieniają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz