Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, błagam o odpowiedź. Chyba mam na sobie jakąś klątwę, co znajdę interesującą mnie nieruchomość, to coś jest nie tak, albo sprzedający rezygnuje, albo samowola budowlana, totalna załamka. I teraz, w przyszłym tyg mieliśmy podpisywać umowę przedwstępną, właśnie wykupiłem raport ongeo i w MPZP na sporej części mojej działki jest symbol KDW, co oznacza drogę wewnętrzną, uchwała jest z 2011 roku. Czy to oznacza, że pewnego dnia ktoś może przyjść, zdjąć mi płot i wybudować drogę? Czy da się to jakoś cofnąć? POMOCY!

*przy okazji, jak jest tu jakaś wiedzma, proszę o radę jak zdjąć klątwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci #notariusz #dom #prawo #mpzp #kichopyta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jak to na części działki? Z punktu widzenia administracyjnego chyba nie może by tak, że różne części jednej działki mają inne przeznaczenie w MPZP. NO chyba, że masz na myśli, że kupujesz "działkę" składającą się faktycznie z kilku działek.
Generalnie to zadzwoń lub napisz do urzędu gminy i się dowiedz jak wygląda sprawa. Wbrew pozorom te urzędy są zwykle w miarę pomocne. Poza tym nie wiem co to jest
  • Odpowiedz
*przy okazji, jak jest tu jakaś wiedzma, proszę o radę jak zdjąć klątwę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mirko_anonim: Tak to właśnie wygląda, jak chcesz "zdjąć klątwę", to sortuj ogłoszenia od najdroższych, a nie od najtańszych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz