Wpis z mikrobloga

Czy jechanie za rok na samotne wakacje do Tajlandii tak żeby wyszło najtaniej czyli najtańszy lot pewnie z przesiadką, nocleg na własną rękę to dobry pomysł? Pewnie chłop nie będzie umiał trafić, pewnie się gdzieś pogubi , angielski znam słabo, ale nawet po polsku nie umiem się dogadać a co dopiero po angielsku. A gdzie tam znaleźć nocleg i trafić. Później na plażę czymś dojechać Ehhh nie wiem co o tym myśleć. #przegryw
anonanonimowy321 - Czy jechanie za rok na samotne wakacje do Tajlandii tak żeby wyszł...

źródło: tajlandia_powody_4_61165908c1

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321 samotne wypady są ogólnie zajebiste. Muza w uszach, nikt cię nie pogania, nie pospiesza albo nie spowalnia, chodzisz gdzie chcesz, nie musisz się z nikim konsultować. Wystarczy znać podstawy języka a jak nie to nawet na migi się porozumiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321 Oczywiście że tak i nie za rok a jeszcze tego roku, bo na nasze typowe wakacje tam się nie leci, ze względu na porę deszczową. Tam się leci jak u nas jest zima. Znając podstawy angielskiego spokojnie dasz radę bo większość osób nie zna go tam lepiej więc i tak by nie zrozumieli co mówisz. Jak chcesz spokojny region wybierz krabi. Jest tam i tak dużo turystów z całego świata
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: ja mam porównanie zarówno wyjazdów ze znajomymi jak i samotne i te samotne mega sobie chwalę. Absolutnie nie ma mowy o żadnej nudzie. Ale to pewnie zależy od nastawienia i charakteru danego człowieka.
  • Odpowiedz
@exystexys: ja za granicą byłam sama w Irlandii i w Danii. Zwiedzanie w samotności to jest nieziemski komfort. Ja po prostu wtedy najlepiej odpoczywam, bez brzęczenia nad uchem. No i oczywiście Polskie miasta, ale to wiadomo.
  • Odpowiedz
@exystexys: obojętnie mi w sumie. Z tego co wyczytałem to chyba dobrze jest lecieć w takim czasie zeby pogoda była dobra i nie padało za dużo i chyba wcześniej bilet trzeba kupić o parę miesięcy żeby był tańszy.
Nie wiem ile w tym prawdy ale np. tu jest taka informacja
"Jeśli jesz na ulicy lub w prostych restauracjach, koszt jedzenia wynosi zazwyczaj od 40 do 150 THB (5-15 zł) za danie"
I oglądałem banota na YT to on chyba płacił za nocleg w domku z fajną okolicą tylko 100zl /dobe .
Skoro te ceny są tak niskie, a lot tak drogi i długi to chyba na jakieś przynajmniej 2tygodnie by się opłacało lecieć, a nie np. tylko na
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Szczerze to ja nic nie wiem o cenach tam, a bilet to z 4k wyjdzie pewnie w dwie strony. Do NY z Berlina i z powrotem płaciłem 3k koło. O organizację bym się nie martwił, mam już wprawę z tym.
  • Odpowiedz
  • 0
@anonanonimowy321 Ciężko powiedzieć ile zabrać ale generalnie na miejscu już jest tanio. W miejscowościach turystycznych, szczególnie blisko wody ceny też będą turystyczne i restauracje mogą kosztować podobnie jak w polsce. Ale w miejscach gdzie stołują się lokalsi lub z dala od turystycznych miejsc ceny tanie. Największy koszt to przelot.
  • Odpowiedz