Wpis z mikrobloga

@o__0: To określenie jest stare, ja je już dawno temu słyszałem, Kebson który jest chyba pierwszym youtuberem jedzącym kebaby mówił tak już 4-5 lat temu więc osoby zaznajomione z tematem wiedziały o co chodzi, na miejski.pl to określenie pojawiło sie w 2020. Ksiązulo spopularyzował to określenie wśród mainstreamu. Najlepsze, że Mariusze które rok temu podniecali się takim kebabem bo duży, dużo sosu, dużo mięsa i tani, to teraz jak widzą
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@12lat25cm: oj, znam takich Mariuszków z osiedla ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez całe życie chodzili do jednego kebaba, bo był dobry i w dobrej cenie a naoglądali się kraftowych kebabów i teraz tym kebabem co całe życie jedli gardzą, bo drogi, bo sosu za dużo i się zupa robi, bo gdzie indziej lepszy itd. Jak w Markach otworzyła się Lamaya to narzekali, że drogo i tam
  • Odpowiedz
@o__0: też znam takich ( ͡° ͜ʖ ͡°) plusem książula jest to, że ludzie faktycznie zaczęli patrzyć na jakość kebsa i otworzyło się sporo lepszych kebabowni tylko w tych kebabowniach trzeba płacić 30 zł za kebsa xD ja kebsa jem średnio raz na tydzień czasami raz na dwa tygodnie i lubię iść zarówno na takiego chamskiego kebsa z kuli mocy jak i na tego "kraftowego" (w-----a
  • Odpowiedz
@o__0:

oj, znam takich Mariuszków z osiedla ( ͡° ͜ʖ ͡°) przez całe życie chodzili do jednego kebaba, bo był dobry i w dobrej cenie a naoglądali się kraftowych kebabów i teraz tym kebabem co całe życie jedli gardzą, bo drogi, bo sosu za dużo i się zupa robi, bo gdzie indziej lepszy itd. Jak w Markach otworzyła się Lamaya to narzekali, że drogo i tam nie pójdą a jak książulo powiedział, że dobre to jeżdżą tam co tydzień żeby postać w kolejce po kebaba


Akurat Książulo otwarcie mówi, że kulę lubi, i jeśli jest kula to wcale nie dyskwalifikuje kebsa w jego oczach, i nierzadko kulowe kebsy chwali. Nawet coś w jednym filmie śmieszkował że go zapraszał TVN(?) do tego materiału o oszustwach na mięsie w kebabie, i odmówił udziału, bo on lubi kulę i że co będzie tam mówił
  • Odpowiedz
@12lat25cm:

plusem książula jest to, że ludzie faktycznie zaczęli patrzyć na jakość kebsa i otworzyło się sporo lepszych kebabowni tylko w tych kebabowniach trzeba płacić 30 zł za kebsa xD

Z pocałowaniem ręki pana Turasa bym za te 30zł kupował jakby się jakikolwiek dobry kraft we Wrocławiu pojawił, tutaj wpływy Książula cały czas nie dotarły i nic dobrego nie mamy, wybór pomiędzy lepszą i gorszą kulą tak naprawdę ( ͡
  • Odpowiedz
@o__0: pierwszy chyba co tak mówił był ten typo co testował typowo kebsy i ma głos jak postać z blok ekipy ( i nie mówię tu o WOJKU ) a o kebsontv
  • Odpowiedz
@o__0: dzięki temu widać aby nie brać opini na poważnie, jego fanatycy lubią lawasz tylko dlatego że on im powiedział że jest lepszy xD - żeby nie było sam wolę lawasz
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: wiesz co, mi nawet smakuje pewnie coś, o czym nie słyszałeś, jeżeli nie jesteś z południa - Qrnik na pakistańskiej, brochów. Wersja z kurczakiem, bo wołowina to wiadomo - mielonka, ale kurczak spoko doprawiony i soczysty. Kebab dobry o tyle, że ich tortilla zamienia się w takiego naleśnika, co mi bardzo smakuje, że nie jesz "chleba". Z dodatków jest sałata lodowa, a nie kapusta, co również jest na plus
  • Odpowiedz