Wpis z mikrobloga

https://wykop.pl/link/7508077/imigrant-w-uk-skazany-02-08-2024-na-2-lata-i-9-miesiecy-za-gwalt/

38-letni imigrant zgwałcił 20-latkę w toalecie pubu w Scarborough!

Polski imigrant, Szczepan Malczewski (dane udostępnione publicznie przez angielską policję)

Prywatnie redpillowiec, polski husarz, zawzięty konfederata (tablica fb zasrana materiałami Konfederacji straszącymi imigrantami-gwałcicielami)

Może po prostu bał się konkurencji?

#neuropa #imigranci #anglia #afera #bekazprawakow #bekazkonfederacji
Tumurochir - https://wykop.pl/link/7508077/imigrant-w-uk-skazany-02-08-2024-na-2-lata...

źródło: temp_file492143210389558395

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tumurochir: Oprócz dowodów anegdotycznych jest coś takiego jak statystyka. Możesz zostać napadnięty w Japonii, ale dużo bardziej prawdopodobne, że zostaniesz ofiarą przestępstwa w Ruandzie. Mam nadzieję, że widzisz różnicę. No i ta sprawa i sprawca nie są ukrywani przez policję ze względu na poprawność polityczną- jak gang pedofilów z Pakistanu w Luton, który działał całymi latami, a społeczeństwo nie miało tego świadomości.
  • Odpowiedz
Prywatnie redpillowiec, polski husarz, zawzięty konfederata (tablica fb zasrana materiałami Konfederacji straszącymi imigrantami-gwałcicielami)


@Tumurochir: za takie szczucie powinieneś bana wyłapać. Nie ma znaczenia czy to lewak czy prawak.

ale widzę, że ty bardzo lubisz #!$%@?ć na prawaków pod byle pretekstem
  • Odpowiedz
Tak tak, nie ma znaczenia. Ale jakby to nie był k*nfiarz to by miało znaczenie, co nie, hipokryto? xD


@Tumurochir: byłbym hipokrytą gdybym #!$%@?ł na lewaków ale na nikogo nie #!$%@? ;)

Wskaż w moich wpisach moją hipokryzję.

btw jak tam zbiórka na julke z Poznania? Poszedł cały hajs na psychologa czy na wakajki?
  • Odpowiedz
@Protectorx: weź mi znajdź jakiś swój komentarz, gdzie pisałeś, że trzeba dawać bany, gdy wykopki szczuły na Ukraińców (atak nożem, gwałt Białorusinki), gdy nawoływali, że trzeba rozprawić się z muzułmanami (gdy Polak uderzył premier Danii), albo gdy brali udział w linczu na zawodniczki z Meksyku i Algierii, powielając plotki, że to mężczyźni, którzy zaczęli iddntyfikować się nagle jako kobiety.

Gdzie byłeś wtedy, co Cię teraz tak poruszyło?
  • Odpowiedz
weź mi znajdź jakiś swój komentarz, gdzie pisałeś, że trzeba dawać bany, gdy wykopki szczuły na Ukraińców (atak nożem, gwałt Białorusinki), gdy nawoływali, że trzeba rozprawić się z muzułmanami (gdy Polak uderzył premier Danii), albo gdy brali udział w linczu na zawodniczki z Meksyku i Algierii, powielając plotki, że to mężczyźni, którzy zaczęli iddntyfikować się nagle jako kobiety.


Gdzie byłeś wtedy, co Cię teraz tak poruszyło?


@kishibashi: skąd wiesz, że
  • Odpowiedz