Wpis z mikrobloga

@LukaszTV to czemu faceci biorą biedniejsze od siebie zamiast na swoim poziomie ?
Plus jeśli ktoś musi kupować staniki z Lidla to pewnie siedzi w domu i go sprząta i gotuje
Gdyby ta baba miała możliwość iść do normalnej roboty to by nie musiała dziadowac, gdybym musiała się poniżać najtańszymi rzeczami to bym chłopu kazała sprzątać a sama poszła do pracy
Głupie są baby co się wogole godzą na to żeby
  • Odpowiedz
@LukaszTV to ile % kobiet nie ma swojego dochodu? Ja sobie tego nie wyobrażam, że miałabym nie mieć swojego dochodu, chociażby dlatego, że nigdy nie wiem czy jutro mojego męża nie potrąci tir i z dnia na dzień będę musiała sama utrzymać dom i dziecko. Co nie zmienia faktu, że znam kilka par, gdzie za obopólną zgodą ona siedzi w domu z dziećmi, a on pracuje i nie mają takich problemów
  • Odpowiedz
czemu faceci biorą biedniejsze od siebie zamiast na swoim poziomie ?


@Linnior88: No tak bo kobiety chcą mężczyzn na swoim poziomie finansowym, a nie na wyższym ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wcale się nie słyszy, że potencjalny facet do związku powinien zarabiać więcej niż kobieta
  • Odpowiedz
@TrafnyTaktyk: zazwyczaj w parce poziom dochodu będzie się różnił, u.hetero, gejów i innych stworów też. Istotne jest to, żeby każdy zarabiał i był w miarę niezależny. Te wszystkie tradwife i kolesie utrzymujący takie raszple mają zerowy rigcz i zasługują na ostrą lepe od życia, żeby im się nieco rozjaśniło.
  • Odpowiedz
@Linnior88:

to czemu faceci biorą biedniejsze od siebie zamiast na swoim poziomie ?

Bo większość kobiet zarabia gorzej niż taki hydraulik. On weźmie 8k miesięcznie i nawet nie musi dobrze umieć pisać. I gdzie on znajdzie na swoim poziomie taką co zarabia podobnie, większość jego odpowiedników damskich na kasie albo w szkole nie dostanie nawet połowy tego.
  • Odpowiedz
to czemu faceci biorą biedniejsze od siebie zamiast na swoim poziomie ?


@Linnior88: chętnie bym wziął taką na podobnym poziomie, ale Seba który ma “fajne” Audi z wypożyczalni był szybszy i głośniejszy
  • Odpowiedz
@Linnior88 jest niestety cale grono kobiet ktorym sie po prostu nie chce chodzic do pracy, dlatego sie na to godza.

Rzecz calkowicie nie do pomyslenia pokolenie wstecz, gdy nasze mamy pracowwly oraz wychowywaly dzieci, teraz staje sie faktem - ksiezniczka po studiach nie bedzie kalac sie praca ponizej stanowiska managerskiego.
  • Odpowiedz
@Marysiabaton uwielbiam.
" Nie zagladajcie ludziom do łóżka", "dajecie ludziom żyć jak chcą" a potem "tradwife i kolesie utrzymujące takie raszple zasługują na lepę od życia" XD
  • Odpowiedz
@LukaszTV @Scybulko: Ja bym się tak z tego nie śmiał, prawo już jest, pytanie kiedy pierwszy dostanie sanki, potem typiary ogarną jak to robić, pewnie coś jak przy zawyżaniu utrzymania, by mieć większe alimenty.
Przypomnę tylko, że podobnie było z mieszkaniem za pomówienie. Najpierw artykułami sondowali społeczeństwo, parę głośnych spraw przemocy i wjechało prawo które dziś wykorzystuje ~85% osób (nie powiem kobiet, bo nie ma podziału na płcie w
  • Odpowiedz