Wpis z mikrobloga

Przydałyby się kampanie społeczne, billboardy reklamowe i masa sponsorowanych artykułów w mediach dlaczego dzisiaj przeciętni i poniżej faceci nie mogą znaleźć kobiety i dlaczego nigdy jej nie znajdą. Śmiać mi się chce jak widzę gdy nie potrafią łączyć kropek i przyjąć do siebie informacji, że za ich porażkę odpowiada wygląd i social media które zniszczyły kobiety.

#blackpill #zwiazki #przegryw
AusserKontrolle - Przydałyby się kampanie społeczne, billboardy reklamowe i masa spon...

źródło: 61nvjOaG6QL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusserKontrolle: Ci przeciętni sobie znajdą, a Ci poniżej, którzy są w znacznej mniejszości nie znajdą sobie nigdy.
(Używając słowa przeciętni nie mam na myśli tylko wyglądu tylko średniej jego cech)

Jeśli ktoś uważa, że jest przeciętny, a mimo to nie może sobie znaleźć kompletnie nic to przeciętny nie jest ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: to trzeba szukać partnera na swoim poziomie, jak jakiś facet uważa, że jest "poniżej poziomu", to niech sobie znajdzie taką kobietę, a nie startuje kilka lv wyżej. No ja np. nie mam pretensji do świata, że żaden chad z burżuazji mnie nie chce. On chce laski z okładki VS i najlepiej z kasiastej rodziny. I to jest ok.
  • Odpowiedz
kobiety latwo zmainpulowac


@Ryoku: lata parasola ochronnego w postaci zwolnienia z odpowiedzialności praktycznie na każdym poziomie życia zrobiło swoje.
Idą tam gdzie będzie im lepiej bez żadnego ryzka które nie istnieje
  • Odpowiedz
@Tyrande: Można być przecietnym i też nie znajdziesz jak nie masz auta i roboty i nie masz skilli społecznych również możesz byc poniżej przecietnej i znajdziesz jak masz gadke,robote hajs,samochod i miieszkanie
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: no zwykle ludzie tak się dobierają tj. na podstawie cech wspólnych. Cechy wspólne to nie tylko wygląd. Mam w otoczeniu mnóstwo mało atrakcyjnych facetów, którzy mają partnerki. Tyle, że oni mają wykształcenie wyższe, spoko pracę i sympatyczną osobowość.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: Cała masa przeciętnych facetów ma przeciętne kobiety, bo tak to funkcjonuje. No ale żeby to zobaczyć trzeba wyjść z piwnicy i pójść gdziekolwiek gdzie są młodzi ludzie.
  • Odpowiedz
@TTedbundYY: bez auta to pierd*lenie. Mój chłop nie ma auta, nigdy nie miał. Ja miałam, ale sprzedałam. Mieszkania też nie ma. Mieszkamy u mnie (mam na kredyt), płaci rachunki.

Bez roboty to się zgodzę. Żadna normalna baba nie chce faceta bez roboty, bo życie jest trudne, żeby samemu sobie poradzić, a co dopiero, żeby z własnej woli brać pasożyta.

Oboje jesteśmy spierdoksami poznanymi przez internet (nie jakieś tindery, tylko dzięki gierce among us i serwerze na discordzie do
  • Odpowiedz
no tak dla każdego przegrywa 160 cm bez zainteresowań, umiejętności i praca w kołchozie szara myszka, modelka z własnym mieszkaniem

P0lka prawem nie towarem


@jachce15k: Skąd u was to przeświadczenie, że przegryw to koniecznie chce modelki? Uwielbiam ten argument, fajny poziom wyparcia.
  • Odpowiedz
@Tyrande: Dziewczyna przegryw czy spierdox jak sie określiłaś zawsze sobie znajdzie kogoś bo damski przegryw nie istnieje, twój chłop widocznie miał szczęście (chociaż nie wiem jak wyglądasz) ale w dzisiejszych czasach chłop ktory ma tylko robote jest odpadem matrymonialnym jeżeli jest jeszcze przeciętny takie są realia i nie ma co negować tego faktu, jeżeli negujesz jesteś ignorantką oczywiście nie twierdze, że jest to nierealne znaleźć kogoś ale to już graniczy
  • Odpowiedz
@Tyrande: napisz ile ma wzrostu ten chłop i w miarę obiektywną ocenę wyglądu w skali 1-10

Mam w otoczeniu mnóstwo mało atrakcyjnych facetów, którzy mają partnerki.


@Ramonka: Po pierwsze to w jakim wieku te pary?
Po drugie według danych z tindera 80% populacji mężczyzn nie jest atrakcyjnych dla kobiet z wyglądu, więc wiesz.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
i w miarę obiektywną ocenę wyglądu w skali 1-10


@Nowystaryziel: Nie pytaj o takie rzeczy kobiet bo one mają inną definicje przeciętnego faceta. Dla nich przeciętny facet to 180cm wzrostu i prawnik który mieszka w Warszawie (według Anny Ślężak która robiła eksperyment na tinderze właśnie z przeciętnym facetem) xD
  • Odpowiedz