Wpis z mikrobloga

Przydałyby się kampanie społeczne, billboardy reklamowe i masa sponsorowanych artykułów w mediach dlaczego dzisiaj przeciętni i poniżej faceci nie mogą znaleźć kobiety i dlaczego nigdy jej nie znajdą. Śmiać mi się chce jak widzę gdy nie potrafią łączyć kropek i przyjąć do siebie informacji, że za ich porażkę odpowiada wygląd i social media które zniszczyły kobiety.

#blackpill #zwiazki #przegryw
AusserKontrolle - Przydałyby się kampanie społeczne, billboardy reklamowe i masa spon...

źródło: 61nvjOaG6QL._AC_UF1000,1000_QL80_

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AusserKontrolle: 185 cm wzrostu* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko, że ona chociaż jawnie przyznała że wygląd i wzrost się liczy, tak samo zdziwiła się a wręcz wystraszyła, że faceupp przerobił zdjęcie jej twarzy na tak przystojnego faceta.
  • Odpowiedz
yle, że oni mają wykształcenie wyższe, spoko pracę i sympatyczną osobowość.


@Ramonka: tzn. Więcej zarabiają od partnerki. To prostytucja w wersji light.
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: czy naprawdę nigdy nie zadałeś sobie prostego pytania czy na miejscu kobiety chciałbyś być z kimś takim jak ty? czy zadałeś sobie pytanie dlaczego jakaś kobieta, pomijając zupełnie kwestię wyglądu, miałaby chcieć wiązać się z facetem z zaburzeniami psychicznymi, o zerowej pewności siebie, bez żadnych zainteresowań, żadnych sukcesów, bez chęci do czegokolwiek, który całe życie przesiedział w piwnicy? druga sprawa, związałbyś się z laską zajebistą z charakteru która ma
  • Odpowiedz
dlaczego dzisiaj przeciętni i poniżej faceci nie mogą znaleźć kobiety i dlaczego nigdy jej nie znajdą


@AusserKontrolle: W Polsce co warto podkreślić. p0lak zak0lak dalej miałby niezłe branie na Filipinach czy Kenii. W ogóle Afryka to często pomijany temat, a tamtejsze dziewczyny, często bardzo ładne lecą na muzungu, jak p0lki na mokebe.
  • Odpowiedz
@TeBerry: mój facet zarabia ze dwa razy więcej ode mnie, za mieszkanie płacimy po połowie, za żarcie i chemię ja płacę więcej, tak co najmniej 80%. Wakacje ogarniam sobie sama, za swoją kasę. Mój facet nie robi mi żadnych prezentów itp. idt. Gdzie tu prostytucja?
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: dlaczego nie odpowiedziałeś na moje pytanie tylko robisz uniki i odwracasz kota ogonem? po pierwsze, ja np. gdybym miał wybór między laską 7/10 z którą mogę konie kraść a taką 10/10 która nie ma żadnych zainteresowań, nie mam z nią o czym pogadać i jak to napisałeś po prostu sobie jest, bez sekundy namysłu biorę tę pierwszą, myślę że nie jestem jedyny.

po drugie

Każdy facet musi nad sobą
  • Odpowiedz
@Ramonka szkoda tylko, że płaska laska z kośćcem faceta, twarzą rumuna, a jedyne co ma to że jest szczupła uważa się za mocne 6-7/10 i czeka na Chada xd

Żaden szanujący się zadbany przegryw czy incel nie weźmie zapuszczonego tucznika bo nie ma kwadratowej szczęki, szerokich barków i gęstej czupryny.

Tłuste to wgl jest inny świat xd Uważają że nie powinno brać po uwagę ich tuszy ale oceniają faceta bo nie
  • Odpowiedz
@jachce15k jak to mówił dr. Szarpanki normictwo jest upośledzone i myśli że problem przegrywa jest taki, że śmierdzi, nie pracuje i chodzi w łachmanach xd

A tak naprawdę to jak podejdziesz nawet to wydziaranego jak brudnopis tucznika to traktuje cię jak jakiegoś uchodźcę xd
  • Odpowiedz
Ci przeciętni sobie znajdą, a Ci poniżej, którzy są w znacznej mniejszości nie znajdą sobie nigdy.

(Używając słowa przeciętni nie mam na myśli tylko wyglądu tylko średniej jego cech)


Jeśli ktoś uważa, że jest przeciętny, a mimo to nie może sobie znaleźć kompletnie nic to przeciętny nie jest ¯\(ツ)/¯


@Tyrande: Nie zgadzam sie. Tu nie chodzi o znalezienie byle kogo. Na seks znajdzie KAZDY, nawet 2/10 koles. Problem jest taki,
  • Odpowiedz
@oryginalnynick209: nie jest przystojny, natomiast jak już się zakochałam to zaczął mi się podobać z wyglądu. Co mnie przyciągnęło do niego? Mieliśmy sporo wspólnych zainteresowań i (jak mi się wydawało) podobny vibe.
  • Odpowiedz
Mam w otoczeniu mnóstwo mało atrakcyjnych facetów, którzy mają partnerki. Tyle, że oni mają wykształcenie wyższe, spoko pracę i sympatyczną osobowość.


@Ramonka: jeśli te partnerki są o kilka lig wyżej niż oni to jest to trochę obrzydliwe ale rozumiem każdy orze jak może a miłość jest ślepa
  • Odpowiedz
mój facet zarabia ze dwa razy więcej ode mnie, za mieszkanie płacimy po połowie, za żarcie i chemię ja płacę więcej, tak co najmniej 80%. Wakacje ogarniam sobie sama, za swoją kasę. Mój facet nie robi mi żadnych prezentów itp. idt. Gdzie tu prostytucja?


@Ramonka: Nigdzie nie mówiłaś o sobie, więc myślę, że to oczywiste, że nie mówiłem o tobie.
  • Odpowiedz