Wpis z mikrobloga

@Rzewliwy_wykolejeniec: to o mojej siostrze.
Księżniczka k---a jego mać. Sama zarabia więcej od męża, ten akurat stawia garaż więc wiadomo że gigantyczne koszty, ale to on ma ją zabrać na wakacje bo jest jej mężem. Idź pan w c--j, już się poddenerwowałem.
  • Odpowiedz
Najlepsze że p0lki tak myślą. Po co oszczędzać np 5-10 lat a potem czerpać z tego korzyści jak można rozwalać kasę xD


@KonserwatywnyMocny: a może by tak oszczędzać trochę dłużej, ale w przeciągu tych 5-10 lat również coś zobaczyć i gdzieś odpocząć, a nie tylko żyć jak robal. K---a, jakiś złoty środek a nie tylko albo ciułanie, albo r------------e hajsu.
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: jak ja gardzę takimi ludźmi, jest z typem dla kasy czy co tam jej zapewnia a nie z nim. i postrzega jak rzecz.
Prawda jest taka, że ona powinna chcieć mieszkać z chłopakiem pod mostem nawet i choćby mięli zbierać puszki i polować na szczury to by od niego nie odeszła.
  • Odpowiedz
@Rzewliwy_wykolejeniec: Kobiety nie mają odroczonej gratyfikacji. Nie chcę nic sugerować , ale to trochę jak z dziećmi. Jak się dostawało dyszke to pędziło się po czipsy i kolke, zamiast zaczedzic do skarbonki bo zaraz GTA San Andreas wychodzi. I tak samo jest z tymi wycieczkami. Jak kolega wyżej napisał - po co wydawać kasę gdy ma się już zabezpieczenie, można sobie pozwolić na więcej itp. musi być już teraz i
  • Odpowiedz