Wpis z mikrobloga

Korzystacie z pasty elmex? Zawsze kupowałem zieloną bo mam delikatną nadwrażliwość zębów. Ale teraz zmienili skład i ta pasta tak jakby nie działa. W sensie zęby myje ale nadwrażliwość pozostaję.

Daję zdjęcie starej i nowej. Stara ma aminofluorek a nowa potrójna ochronę.

#elmex #dentysta #stomatologia
K-S- - Korzystacie z pasty elmex? Zawsze kupowałem zieloną bo mam delikatną nadwrażli...

źródło: IMG_20240803_080402

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@K-S- obawiam się raczej że stan uzębienia się Wam pogorszył i ta pasta już "jest za słaba"...
1. Wizyta u Periodontologa
2. Kupić Elugel (i generalnie linia produktów od nich) ps. Nie stosować zbyt długo+ czytać ulotkę
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Poldek0000: Ale tu naprawdę skład się zmienił. Ta stara to był biały matowy krem i miała delikatny smak. A ta nowa jest ostra w smaku i ma perłowy kolor.
  • Odpowiedz
@K-S-: Polecam pastę z hydroksyapatytem, jest kilka marek na allegro dostępnych. Rekomendują ją m.in. na forach ćpuny ze zjedzonymi zębami. Mi na prostą nadwrażliwość zawsze bardzo pomagała
  • Odpowiedz
@K-S-: przetestuj sobie Biorepair Night. jest bez fluoru z hydroksyapatytem, fajnie działa jeśli chodzi o nadwrażliwości i ma dobry skład vs. np. Sensodyne które ma spieniacze. fluorowej lepiej zupełnie nie odstawiać więc możesz używać z Elmexem naprzemiennie
  • Odpowiedz