Wpis z mikrobloga

Dlaczego mikro jest takim ściekiem jeżeli chodzi o tematy polityczne, że nawet nie chcę się na niego wchodzić? Na głównej poruszane są najważniejsze bieżące sprawy polityczne, które dotykają większość Polaków, tematy niewygodne dla polityków, rozmowy o podatkach, o inflacji, o gospodarce, o tym że obecny rząd w zasadzie nic nie zrobił dla zwykłego Nowaka, czy tam Kowalskiego.
A na mikro? No tu to najważniejsze, że Mentzen zrobił sobie fotkę z racą w rocznicę powstania.
Główna strona > mikroblog

#polityka #takaprawda #wykop #bekazlewactwa #konfederacja
SocialM_Center - Dlaczego mikro jest takim ściekiem jeżeli chodzi o tematy polityczne...

źródło: zzz

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SocialM_Center:

Na głównej poruszane są najważniejsze bieżące sprawy polityczne

Tymczasem najważniejszym wydarzeniem na głównej było to że m----n wysrał się do jeziora xD
  • Odpowiedz
@SocialM_Center: Na głównej sporo ludzi błędnie interpretuje dany artykuł lub nawet nie wchodzi w ów artykuł tylko zazwyczaj czytają tylko tytuł i opis. Ogólnie poziom nie różni się zbytnio od mirko, choć te zaczyna mieć coraz więcej użytkowników z głównej, bo wiele osób zaczyna nudzić się polityką. Nic dziwnego skoro koalicja pokazała, że w wielu kwestiach od PiSu się nie różni. Natomiast pewne artykuły, które sugerują uwalenie danej inwestycji czy
  • Odpowiedz
Na głównej poruszane są najważniejsze bieżące sprawy polityczne


Tymczasem najważniejszym wydarzeniem na głównej było to że m----n wysrał się do jeziora xD


@culker: Umiesz czytać ze zrozumieniem? Napisałem, że chodzi o tematy polityczne. Zobacz jak to wygląda. Zaznaczyłem "polityka" i "najlepsze".
SocialM_Center - >Na głównej poruszane są najważniejsze bieżące sprawy polityczne

Ty...

źródło: zzz

Pobierz
  • Odpowiedz