Wpis z mikrobloga

Najśmieszniejsze a zarazem najstraszniejsze w całej nagonce na "transów" w Paryżu jest to, że na IO w Paryżu nie ma żadnego transseksualisty ani transseksualistki xD Wszystkie zawodniczki, pod którymi padły takie oskarżenia, urodziły się biologicznie kobietami i nie przechodziły żadnej korekty płci. Jedyny ciekawszy case to może być przypadek Algierki, której organizm najprawdopodobniej wytwarza więcej testosteronu niż powinien, ale nie ma tu mowy o żadnym transseksualizmie czy zmienionej płci xD Tak samo słynne wykrycie u niej chromosomów XY śmierdzi na kilometr (więcej do poczytania tutaj)

Prawicowa propaganda dla ułomków niestety działa co widać świetnie po wykopie, ciekawe komu najbardziej zależy by jak najbardziej obrzydzić Igrzyska zorganizowane przez zachodnie państwo i wykazać "zachodnią demoralizację i upadek społeczeństwa" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na koniec zdjęcie Algierki z dzieciństwa

#paryz2024
JanuszKarierowicz - Najśmieszniejsze a zarazem najstraszniejsze w całej nagonce na "t...

źródło: 20240802_093059

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LOL


Widziałeś ceremonię otwarcia igrzysk?


@buont: ja wiedziałem od deski do deski. Tańczący przebierańcy to byl tylko element całej ceremonii, zresztą wyszło im to całkiem nieźle.
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: @Shashek Jeżeli faktycznie ma chromosomy XY to można dyskutować czy powinna zostać dopuszczona do zawodów kobiecych, ale jeżeli ma po prostu naturalny wysoki poziom testosteronu, to dyskwalifikacja kogoś bo ma naturalnie lepsze warunki do danego sportu jest absurdem. Zwłaszcza, że jak wklejono wyżej, ta Algierka nie jest jakimś niepokonanym dominatorem, 36/9 i tylko 5 nokautów to niezły, ale nie jakiś niezwykły wynik. Nie ma przecież kategorii według poziomu
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Ale tak samo ma znaczenie na przykład wzrost w koszykówce albo rozpiętość ramion w pływaniu (dzień dobry Phelps), a jakoś nikt nie dyskwalifikuje za to ludzi.

Olimpiada właśnie na tym polega że rywalizują bardzo nieprzeciętni ludzie, na przykład mają wysoki testosteron.
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Najśmieszniejsze jest to, że prawactwo samo wpadło we własną pułapkę. Nie dotarło do nich, że właśnie odkryli interpłciowość.
Oczywiście, nie znają takich pojęć i zagadnień biologicznych, więc wmawiają nieprawdę o transseksualistach, ale de facto, sami są teraz przeciwni temu, że jak urodziłeś się z cipką zamiast siusiacza, to jesteś kobietą xD
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: najśmieszniejsze jest to że jeśli ewentualnie tu można mówić o jakiejkolwiek tranzycji to jest to kobieta -> mężczyzna. a zatem wszystko się zgadza z logiką psychoprawicy, że tylko płeć nadana przy urodzeniu ma znaczenie i kobieta startuje z innymi kobietami, mimo że teraz już bardziej przypomina mężczyznę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
to chyba jakiś lewar puścił o niej takiego fejka, czym wprowadził niektórych ludzi w błąd


@BlueTony: sugerujesz, że jakiś jeden lewak fake'iem wprowadził w błąd większość prawicy? Ładne zrzucanie winy i odpowiedzialności na jakiegoś bliżej nieokreślonego lewaka za cysterny pomyj i ścieków jakie wylały się na nią i olimpiadę.

Nie pomogło nawet to, że nasza reprezentantka która z Alcaraz przegrała, wzięła ją w
  • Odpowiedz
Ale tak samo ma znaczenie na przykład wzrost w koszykówce albo rozpiętość ramion w pływaniu (dzień dobry Phelps), a jakoś nikt nie dyskwalifikuje za to ludzi.


Olimpiada właśnie na tym polega że rywalizują bardzo nieprzeciętni ludzie, na przykład mają wysoki testosteron.


@derpadette: Odpisałem wyżej komuś innemu na podobny
  • Odpowiedz
@ATAT-2: I po co mnie wołasz, neuropejska płaczko xd Won na czarną, człowiek se bekę ciśnie a ten tak ryczy że aż woła do postów co mnie nie obchodzą, spamowanie polityką na wykopie serious business, typowy neuropejczyk.
  • Odpowiedz