Wpis z mikrobloga

ja rozumiem, że wspierają morale ale wg wykopu to serio kacapów giną dziennie setki tysięcy a ukrów 1 osoba na miesiąc xD


Może i kucokonfokacapy nie są zbyt sprawne umuslowo, ale w robieniu q.... z logiki sprawności im nie brakuje

#ukraina #ruskapropaganda #wojna
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bombastick: ogólnie to zauważyłem, że prawaki nadużywają argumentu ad absurdum - albo nie są w stanie wyłapać, że pieprzą głupoty, gdy każdy argument przeciwnika przejaskrawiają do maksiumum, albo po prostu są kiepskimi demagogami
  • Odpowiedz
  • 5
każdy argument przeciwnika przejaskrawiają do maksiumum, albo po prostu są kiepskimi demagogami


@the_good_guy: do tej pory np wrzucają z sarkazmem tekst o tym że roSSjanom kończą się rakiety z 2022, gdzie faktycznie wówczas wyprztykali się z zapasów
  • Odpowiedz
@bombastick: o tak, ten tekst jest watermarkiem umysłowego wypłaszczenia - jakikolwiek atak Rosjan, a pod spodem musi pojawić się przynajmniej jeden tępak z tekstem "ale przecież Rosjanie nie mają już rakiet / amunicji / ludzi/ sprzętu". No niestety, z tym trzeba się pogodzić - Rosja, prawactwo, Konfederacja to towary dla ludzi na granicy umysłowego upośledzenia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@the_good_guy: Ja naiwny kiedyś myślałem, że oni pieprzą głupoty, żeby dostać się do sejmu i jak się w 2019 dostali, to będzie wolny rynek i RiGCz. Nie bez powodu w 2019 się z popierania k0nfy zacząłem leczyć. Fakt, byłem frajerem. Ale co należy powiedzieć o ludziach, którzy głosują na nich teraz? Widocznie mamy w kraju z 7-10% fanów narodowo-ruso-kato-socjalizmu, opartego na nienawiści do Ukraińców, nienawiści do kobiet, nienawiści do ateistów,
  • Odpowiedz
@bombastick: Myślałem, że osinty podają, że ostatnie miesiące to 1:6 na korzyść Ukrainy. Pomijając, że na Ukrainie bezpowrorne straty zależnie od sytuacji to od 1:4 do 1:10, zaś atakująca uparcie od jesieni Rosja prawdopodobnie ma 1:2.
  • Odpowiedz
mamy w kraju z 7-10% fanów narodowo-ruso-kato-socjalizmu, opartego na nienawiści do Ukraińców, nienawiści do kobiet, nienawiści do ateistów, nienawiści do zwierząt, nienawiści do gejów itd.


@Pantokrator: jest nadzieja, że umrą z pragnienia, bo unia ich załatwiła zakrętkami przymocowanymi do butelki
  • Odpowiedz