Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trochę się żalę, a trochę #pytanie do Mirków biorących #sildenafil - też czujecie takie upokorzenie kupując go? Jak mówię to ekspedientki "poproszę 8 tabletek sildenafilu 25mg" to czuję się tak samo jakbym jej mówił "tak proszę pani nie staje mi".

Jak sobie pomyślę, że w takich Niemczech faceci muszą iść do lekarza żeby prosić się o receptę na sildenafil, to aż mnie skręca.

Już samo to, że jestem tak brzydki, że jedyne kobiety, którym się spodobam też są brzydkie i muszę się ratować sildenafilem to cholerne upokorzenie i dramat dla mężczyzny. A kupowanie tego to kolejny ciężar. Jak kupujecie? Zamawiacie online? Czy przełamujecie ten wstyd w aptece?

#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #apteka #farmacja #medycyna #erekcja #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): Tak, na pewno jedno z najpopulrniejszych "dolegliwości" robi na niej wrażenie. Pewnie wraca do domu i pierwsze co robi to myśli o tym kliencie a co roku na wigilii przy spotkaniu rodzinnym opowiada anegtote o chłopie któremu nie staje


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ty serio myślisz, że farmaceuta, który dziennie wydaje dziesiątki leków na sraczki, upławy, przerost prostaty czy wenery się tym przejmuje? Dermatolog nie myśli o niczym innym niż zagrzybione stopy jakiegoś kmiota? Wszyscy mają to we dupie.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kiedyś kupowałem i jakiś łepek za mną się podśmiewał i mruczał pod nosem hehe flak. odwróciłem się i mówię "dzisiaj z kolegami wale koks i ide na dziwki, moge pozdrowic twoją matke jak chcesz" hahaha typa wbilo w podloge
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Niedawno przyszedł do naszej apteki taki fajny chłopak, z 16 czy 17 lat miał. Zanim się odezwał, już wiedziałem po do przyszedł. Nachylił się do mnie, prawie przytulił się do szybki, położył na blacie pięć dyszek i szepce:

P...poproszę paczkę p...p...rezerwatyw
Ja na to uśmiechnąłem się konspiracyjnie, puszczam oczko i odszeptuję:
Hehe, co tam młody, seks będziesz uprawiał? Penis do waginy w te i nazad, co nie?
I krzyczę na całą
  • Odpowiedz