Wpis z mikrobloga

#perfumy mam ostatnio rozkminkę na temat tańszych perfum ale nie arabów (tańszych w sensie do 300 zł, nie deasignerów) sam mam niewielkie doświadczenie w tej materii ale powoli zaczynam się rozglądać, interesują mnie takie marki jak dunhill, coach czy caron, macie jakieś sprawdzone tanie flankery? Czy może są marki które warto obadać?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hikashi bo na razie prawie każdy którego wąchałem moim zdaniem nie nadawał się do założenia, na razie tylko jeden jako tako mi pasuje choć serca nie zdobył, jedyne araby jakie chciałbym przewąchać to shiyaaka silver, turathi blue i havas ale podejrzewam że będzie tam jakaś dziwna nuta która mnie odrzuci (tak mam z arabami że jakaś nuta mi przeszkadza albo za bardzo chemiczny zapach)
  • Odpowiedz
@czarny_piotrus: Możesz sprawdzić takie marki jak Nikos czy 4711. W przypadku 4711 nie polecę nic konkretnego - sprawdź te, które wydadzą Ci się ciekawe, ale nie nastawiaj się na wybitne parametry. Co do Nikosa to do sprawdzenia Homme EDT i Parfum.
  • Odpowiedz
dunhill


@czarny_piotrus: Mam akurat "Desire for men" z tej stajni, bardzo sobie chwalę tak za zapach jak i trwałość. Ale to pod warunkiem, że lubisz zielone jabłuszko, bo ono tam się mocno wybija.

No i ja oczywiście z całego serca polecam markę El Gaznso (dostępna w Hebe), Bardzo fajne i zróżnicowane zapachy o dobrych a nawet świetnych parametrach, no może oprócz "Like father like son" który ma trwałość ... ogólnie
  • Odpowiedz
@czarny_piotrus marki: Salvador Dali, Boucheron, Reminiscence, Roccobarocco, ELDO, Mauboussin, L’Occitane en Provence, Le Couvent, Molinard, Rochas, Geoffrey Beene, Acqua Dell Elba, Bourjois, John Varvatos
  • Odpowiedz
tak mam z arabami że jakaś nuta mi przeszkadza albo za bardzo chemiczny zapach


@czarny_piotrus: Też tak mam ale jak się okazuje warto dać im szansę :
9pm - słodziak ale najlepszy, uwielbiam i kocham
seria odyssey - mam aqua i white, bardzo fajne, przyzwoita trwałość
Najdia - miłe zaskoczenie za ta kasę, dla mnie jej blizej słodziaka niż invictusa ale
  • Odpowiedz
cdnim edt


@czarny_piotrus: niby dokładnie to, daj jej miesiąc jak jeszcze masz. Jak pisałem, po testach w sklepie, pasek i skóra praktycznie skreśliłem. Kolega odlał, dziś "założyłem" i żonie się spodobał (wcześniej była na "no, nic specjalnego"),a najważniejsze że sam się dobrze czułem tej chmurze. Zupełnie co innego niż na początku.
Ale wiadomo, co nos to inne wrażenia.
  • Odpowiedz
@czarny_piotrus: to nie jest zapach jak przystalo na designera, nie lubie mainstreamu poza paroma wyjatkami, ale dla mnie ten PR przypomina troche wycofanego ultra zesta, choc roznic jest sporo, ale czegos podobnego jeszcze nie wachalem
  • Odpowiedz