Wpis z mikrobloga

@Zdobycswiat_777666 mam nadzieje ze ktos ci poleci to czego szukasz, ale teraz czekaj az dostaniesz odpowiedz za to ze nie tak wyraziles sie o sieciowkach ktore tu wymieniles. juz widze tu komentarz pewnego osobnika. niemozliwe ze gowno kupiles, co ty gadasz, inne musisz sprobowac bo rozne sa
  • Odpowiedz
@yee__ Z wranglera kiedyś spodnie kupiłem za 200 zl i pękły w rozporku po pół roku noszenia. Zaś potem reklamowałem to odpisali mi, że to było zużycie naturalne. Chciałem walczyć polubownie ale przyszedł covid i odpuściłem.
  • Odpowiedz
@Zdobycswiat_777666 w sieciowkach tez sa spoko rzeczy tylko trzeba sklad sprawdzac. nie ma co odpuszczac i jazda z nimi jak mowia takie glupoty. mi kiedys w bluzie za 7k po 4 praniach zaczely grafiki pekac, ale to byl u mnie jedyny taki przypadek
  • Odpowiedz
Z jakiego sklepu, obojętnie czy ze stacjonarnego czy z internetu polecilibyście ciuchy?Głównie chodzi mi o jakość bo w sieciówce jak coś kupie, sieciówce typu cropp, house to po jakimś czasie coś się rozwali i idzie to na szmaty.


Śmieszne, to już jest nudne po prostu. A ten znowu we mnie strzela a później będzie płakał, że go atakuje pisząc to swoje odklejone gówno o bluzach za 7k i palił głupa, że to
  • Odpowiedz