Wpis z mikrobloga

Pisanie kodu samemu czy z użyciem stacka to jest jak era kamienia łupanego.
Tak sie dzis po prostu nie pracuje. Zmniejsza to wydajnosc.
Dzis tyle ton kodu zostalo napisanych i tyle dobrych fajnych rozwiazan, ze samemu mozna tworzyc koło na nowo X godzin , szkoda sie tak przepalać.

Ogolnie pracuje w pythonie, ale kompletnje nie rozumiem brandzlowania sie konkrentym jezykiem. To tylko narzędzie.
#programowanie #programista15k #pracait
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Milo900

Dzis tyle ton kodu zostalo napisanych i tyle dobrych fajnych rozwiazan, ze samemu mozna tworzyc koło na nowo X godzin , szkoda sie tak przepalać.


Odkryłeś to co robią juniorzy od lat czyli kopiują kawałki kodu ze stack overflow a potem mid i senior muszą siedzieć i to poprawiać xDD
  • Odpowiedz
@Milo900 a piszac z chattemGPT czy pluginem AI można czasem dostać #!$%@?, lepiei poszukac samemu, jak będziesz wystawiać faktury z 4 z przodu, ale za nia beda cztery inne cyfry to zrozumiesz o czym piszę( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@zibizz1 ja mam niecaly rok expa i pracuje w legacy wiec nawet 1 nie mam z przodu, ale chce sie wczuc w mind midow, seniorow aby przeskoczyc pewne etapy przemyslen i skupic sie na celu
  • Odpowiedz
@Milo900: jako ktos dla kogo Python to glowny jezyk programowania zachecam do nauki jakiegos innego jezyka do poziomu ~juniorskiego (wyzej dla chetnych). Python jest mocno ograniczony, wolny, zasobozerny, czasem premiuje zle wzorce.
  • Odpowiedz
@Milo900: jak będziesz wystawiał faktury w których po pierwszej cyfrze będzie jeszcze 5 kolejnych to zrozumiesz że język programowania jest bardziej jak materiał a nie narzędzia. Narzędziem to jest IDE / edytor / linter / formatter / ChatGPT.
  • Odpowiedz