Wpis z mikrobloga

@gorzejbylo-brawobili: Nie ma co się oburzać na ludzi, że przytomnie korzystają z tak dojnej krowy. Tutaj system jest p------y, a nie mrówki, które w nim gonią. Chłop i tak dostarczył już potencjalne trzy baterie do systemu.
  • Odpowiedz
@IKnowThings: Nie, napluć na ryj się należy tym którzy wprowadzają ten socjal. Ludzie, którzy korzystają z tego s-----------o systemu nie są niczemu winni, każdy orze jak może.
  • Odpowiedz
@trx87: oczywiście że są winni - to w końcu te niedojdy wybierają ludzi którzy ten socjal im dają :) To musi być niesamowicie upokarzające być dorosłym człowiekiem i nie móc się utrzymać bez pomocy kapitana państwo xD
  • Odpowiedz
jak dają, trzeba brać. Myśl polska.


Zero jakiejkolwiek głębszej refleksji.


@wizytaKomornika: głębsza refleksja Ci co najwyżej podpowie, że jak nie weźmiesz Ty, to weźmie somsiad. A nawet, jeśli i somsiad nie weźmie, to urzędasy przejedzą i przepiją.

Myśl polska jest bardzo mądra, bo zdaje sobie sprawę jak działa ten sku**iały, sowiecki system w jakim operuje państwo.
  • Odpowiedz
@IKnowThings: No nie do końca, bo ja np. na pisowców nie głosowałem, ale jak już bk2 była to sam paru znajomym którzy również nie głosowali poleciłem i są zadowoleni. Po co płacić 4k raty jak połowę może Ci płacić lud? Gdyby była możliwość bycia w opozycji do programu to rozumiem, ale jak program i tak wszedł/ma wejść to jaki sens stawiać się na gorszej pozycji niż inni? xD
  • Odpowiedz
być niesamowicie upokarzające być dorosłym człowiekiem i nie móc się utrzymać bez pomocy kapitana państwo xD


@IKnowThings: Gros z tych osób poradzi sobie spokojnie bez dopłat państwa. Tylko trzeba być niesamowitym debilem żeby nie brac pieniędzy kiedy je rozdają.
Przedsiębiorca nie biorący tarcz w covidzie? - idiota
Rodzinia nie pobierająca 800+ = kretyni
Nieskorzystanie z bk2 i darmowych 200k PLN - kretynizm do kwadratu.
  • Odpowiedz
@IKnowThings: Ale ja też, ja się nie łapałem bo wcześniej kupiłem na komercyjny, a teraz przed bk0 po wzrostach z bk2 kupiłem kolejną, drozszą, na droższy komercyjny XD I dalej twierdzę że pisowskie odpady złe i moi znajomi też, ale skoro program tak czy siak mimo ich glosów przeciwnych został wprowadzony to dlaczego maja się teraz w imię jakichś urojonych zasad stawiać na gorszej pozycji i odpuścić darmowe 200k? XD
  • Odpowiedz