Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, moja kolej, podjąłem decyzję, że się zwalniam. Dość już się namęczyłem w tym Januszexie, dość już mam zrzucania obowiązków bez dodatkowych pieniędzy, dość mam rozwiązywania problemów które nie leżą w moim zakresie obowiązków z nagrodą w postaci poklepania po plecach i uśmiechu prezesa. Nie wiem jeszcze co dalej, ale na razie składam wypowiedzenie i zrobię sobie chwilę przerwy po jego okresie. Dajcie jakiegoś plusa na pokrzepienie, bo trochę się stresuję. #pracbaza
Talvi - Dobra Mirki, moja kolej, podjąłem decyzję, że się zwalniam. Dość już się namę...

źródło: wyp

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Talvi będzie dobrze Miras, ja dwa razy zmieniłem w ciągu 2.5 roku, aż znalazłem miejsce, gdzie jestem szczęśliwy. Się na nikogo nie ma co oglądać, będzie gicior ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@RedTiger: Nie, mam 3 miesiące wypowiedzenia, a mam trochę kasy odłożonej i marzy mi się kilka miesięcy spokoju. Na szczęście kredytu ani dzieci nie mam, to problemu też nie.
@Chardkor Chciałbym. Tak sobie mówiłem, że chociaż miesiąc-dwa, ale ostatnio miałem dwa tygodnie urlopu i tak to zleciało, że teraz wiem że takie pół roku to jest minimum.
@Zirds Bielsko-Biała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz
@Talvi:

naprawdę nie wiem co by mi miał zaproponować, żebym chciał zostać


Do poklepania i uśmiechu, prezes dorzuci uścisk dłoni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Talvi powodzenia, trzeba iść dalej jak się nie kręci, ja w tym miesiącu zmieniłem pracę i na dzień dobry pensja wyższa o 2k. Stresu ze zmianą pracy co nie miara, ale chyba lepiej się pomęczyć chwilowo niż tkwić w takim marazmie przez lata
  • Odpowiedz