Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy szkoła rodzenia jest konieczna przed urodzeniem pierwszego dziecka? Wszystkie znajome mi mówią, że muszę iść, ale ja nie jestem przekonana, a mój mąż jest jeszcze bardziej dosadny, bo uważa, że to ściema i jeszcze niedawno nikt nie chodził, a dzieci się rodziły
Nauczę się tam czegoś przydatnego? Będę musiała iść sama jeśli już, bo mąż kategorycznie powiedział, że nie pójdzie, a ja też nie chciałabym być jedyną samotną w szkole rodzenia. Proszę o rady

#dzieci #zwiazki #szkolarodzenia #szkolyrodzenia #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): Lol!!!! Jestem facetem i ojcem i nie wyobrażam sobie, że bym nie poszedł na szkole rodzenia. Mega ważne i potrzebne info. Gdybym mógł to bym poszedł raz jeszcze XD. Ale to zależy czy twój typ ma zamiar się dzieckiem zajmować czy jedynie będzie uciekał z domu do pracy i zostawi cie sama z tym wszystkim. Idiota. A ty masz to od niego wymagać!!! Co to znaczy lol. Idzcie
  • Odpowiedz
Wszystkie opisane przez Ciebie techniki są dobrze pokazane na Youtube.


@ksy3: Ale czaisz, że w dobie internetu WSZYSTKO jest na youtube i nie odkrywasz tu ameryki? Nigdzie nie twierdzę inaczej tylko oglądanie filmików nie ma żadnego związku z ćwiczeniem, chociażby na lalce symulującej dziecko (nie takiej ze Smyka tylko profesjonalnej). Teorię znałem, trochę ćwiczeń przewijania, podnoszenia, trzymania w wanience bardzo mi pomogło i uniknąłem treningu na żywym dziecku dwa dni po urodzeniu.

dawaj adres szkoły, która nie rozdaje próbek i nie reklamuje produktów konkretnych
  • Odpowiedz
  • 0
@ATAT-2 dzięki, zerknąłem na profil. Już samo "omawianie wyprawki" jest zachęcaniem do kupna wielu niepotrzebnych rzeczy. O ile mniej akcesoriów jest wykorzystywanych przy kolejnych dzieciach?
Szkoła rodzenia jako wsparcie psychologiczne jest ok, ale jako merytoryczne średnio. Ćwiczenia na fantomach dobrze wyglądają na ulotkach, a w rzeczywistości nigdy tak to nie wygląda.
  • Odpowiedz
erknąłem na profil. Już samo "omawianie wyprawki" jest zachęcaniem do kupna wielu niepotrzebnych rzeczy.


@ksy3: xD
Widzę specjalista który tylko szuka do czego się przywalić. Tak, omawianie wyprawki do szpitala gdzie było wspomniane min, pieluszki tetrowe, podkłady, pieluchy, majtki ciążowe dla matki i inne to namawianie do kupowania głupich rzeczy (i oczywiście sponsorowanych przed korporacje medyczne). I zdecydowanie każde z nich użyjesz przy następnym dziecku.

Masz cały plan ale musisz wybrać jedno do czego się przywalić. No bo przecież to wygoglują sobie osoby to omawiając 15 innych tematów o wyprawce nie można wspomnieć bo JEST
  • Odpowiedz